RU

В Україні посилять контроль за складанням іспиту на права, - міністр внутрішніх справ Клименко

Читать на русском

Читать на русском
В Україні посилять контроль за складанням іспиту на права, - міністр внутрішніх справ Клименко
Боротьба з корупцією

Тепер за складанням іспиту будуть спостерігати камери “без сліпих зон” – саме ними облаштують автомобілі для практичної частини. До кінця року планується встановити 150 панорамних камер, які зможуть показувати весь салон – і учня, і інструктора, і планшет, і можливі порушення. Це не єдине нововведення МВС.

Детальніше про боротьбу з корупцією в сервісних центрах розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”. Коротко про головне – в матеріалі Інформатора. 

Камерами також обладнають і класи, в яких майбутні водії складатимуть теоретичну частину іспиту. Вони ідентифікуватимуть обличчя студента. Окрім цього, машини планують обладнати трекерами з визначенням маршруту руху. Під час складання іспиту здійснюватиметься аудіозапис з салону. Цифровізація послуг, на думку Клименка, зменшить контакт працівників сервісного центру з громадянами. 

А це своєю чергою зведе корупцію до мінімуму. Міністр наголошує: головне – прозорість складання іспиту, а не відвідування школи. 

До людей з інвалідністю мобільні сервісні центри виїжджатимуть до того чи іншого населеного пункту.

Весь персонал сервісного центру перевірять на благонадійність. Частину менеджмента змінять. А в тих сервісних центрах, які залишаться працювати на кінець року, хочуть бачити саме людей, на яких скарг немає.

Раніше ми повідомляли про смертельну ДТП в Дніпропетровській області: через лобове зіткненя дві людини загинули. Також дивіться топ злісних порушників паркування в Дніпрі за тиждень. Також читайте про судовий вирок по справі водія BMW, який збив людину на пішоходному переході

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.