RU
Головна
Україна
12:14, 19 Вересня
Информатор UA

Интро

McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів, та поки лиш у форматі доставки. У вівторок, 20 вересня, відкриються перші три ресторани в Києві. Приблизно за тиждень в столиці відновлять роботу ще сім закладів. Решта ресторанів, в тому числі в інших містах на заході країни, - відкриються згодом. Протягом кількох тижнів заклади працюватимуть виключно на доставку. Як повідомляє Інформатор, зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні.  Де відкриють ресторани Новин про відновлення роботи ресторанів у Дніпрі наразі немає. Зазначається, що відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва. Приблизно за тиждень відновлять роботу ще сім столичних закладів. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. Згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки.  Як працюватимуть ресторани Для роботи в нових умовах McDonald’s впровадить розширені процедури та протоколи безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, аби працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.  Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки та постачальниками. Що цьому передувало Через повномасштабну війну усі заклади мережі в країні були закриті. Згодом з'явилася інформація про відкриття. Навіть без оголошення конкретної дати повернення заява від McDonald’s спричинила справжній фурор в українських соцмережах. Що стосується зруйнованих внаслідок бойових дій ресторанів, то всіх їх будуть відновлювати. Загалом в Україні їх 9. До деяких із них доступу немає. Наприклад, у Харкові.  Раніше Інформатор писав коли можуть поновити роботу ресторани McDonald’s. Розповідали ми і про роботу відомих мереж фастфуду у Дніпрі.

В Україні відкриваються перші ресторани McDonald’s: коли та де саме

Читать на русском
В Україні відкриваються перші ресторани McDonald’s: коли та де саме

Відкриття перших McDonald’s: чи пощастило Дніпру

McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів, та поки лиш у форматі доставки. У вівторок, 20 вересня, відкриються перші три ресторани в КиєвіПриблизно за тиждень в столиці відновлять роботу ще сім закладів. Решта ресторанів, в тому числі в інших містах на заході країни, - відкриються згодом.

Протягом кількох тижнів заклади працюватимуть виключно на доставку. Як повідомляє Інформатор, зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. 

Де відкриють ресторани

Новин про відновлення роботи ресторанів у Дніпрі наразі немає. Зазначається, що відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва. Приблизно за тиждень відновлять роботу ще сім столичних закладів. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. Згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки. 

Як працюватимуть ресторани

Для роботи в нових умовах McDonald’s впровадить розширені процедури та протоколи безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, аби працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям. 

Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки та постачальниками.

Що цьому передувало

Через повномасштабну війну усі заклади мережі в країні були закриті. Згодом з'явилася інформація про відкриття. Навіть без оголошення конкретної дати повернення заява від McDonald’s спричинила справжній фурор в українських соцмережах. Що стосується зруйнованих внаслідок бойових дій ресторанів, то всіх їх будуть відновлювати. Загалом в Україні їх 9. До деяких із них доступу немає. Наприклад, у Харкові. 

Раніше Інформатор писав коли можуть поновити роботу ресторани McDonald’s. Розповідали ми і про роботу відомих мереж фастфуду у Дніпрі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.