Як це – розробляти рішення для метро британської столиці та фінансового центру Дубая? У Дніпрі стартує стажування для студентів старших курсів – майбутніх інженерів та керівників світового рівня.
Заводи "Інтерпайп", чиї інженерні рішення використовують у фінансовому районі короля Абдулли, в американських нафтових компаніях та лондонському метрополітені, набирає на оплачуване стажування студентів технічних вишів.
За 6 місяців 20 найкращих кандидатів підготують для керування високотехнологічним виробництвом та роботи у відділі інноваційних розробок.
"У 2000 році я прийшов працювати електромонтером 3 розряду. Через рік став майстром, а ще за п’ять – керівником бюро з планування ремонтів. Сьогодні я – генеральний директор "Інтерпайп Ніко Тьюб", і в моєму підпорядкуванні 5000 людей. Завдяки таким програмам стажування, сьогодні наша молодь може пройти шлях до керівних посад не за роки, а за лічені місяці", – розповідає В'ячеслав Чернов, генеральний директор "Інтерпайп Ніко Тьюб".
"У свої 22 роки, після університету, я пішов працювати інженером. Сьогодні – я технічний директор, і в моєму полі зору більш ніж 200 різноманітних напрямків технічного вдосконалення. Мені завжди хотілося реалізовувати свої ідеї, але не завжди я мав однодумців. Завдяки програмі стажування хлопці та дівчата з технічними навичками мають можливість знайти напрямок роботи, який буде приносити матеріальне і моральне задоволення та долучитися до міцної команди", – зазначає технічний директор трубного дивізіону "Інтерпайп" Олексій Чуєв
Тільки замість аудиторій – виробничі цехи, замість дипломних проєктів – реальні проєкти для світових лідерів нафтодобувної, будівельної, машинобудівної галузі. Адже продукція компанії застосовується у 80 країнах світу – від труб для видобутку газу в Абу-Дабі до нафтових свердловин у Північній Америці. В Дубаї, наприклад, третина хмарочосів побудовані з використанням труб "Інтерпайп".
Через пів року успішні стажери отримають свої перші керівні або інженерні посади та стануть частиною команди "Інтерпайп".
Хто може взяти участь? Відповідь: студенти старших курсів технічних вишів.
Партнерський матеріал