RU
Головна
Дніпро
08:00, 21 Серпня
Информатор UA

Интро

Уряд розширив перелік адміністративних послуг, що надаються через ЦНАПи. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Міністерства соціальної політики України. Зокрема, до Переліку внесено такі послуги: надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам; надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів; надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів. Раніше ми писали, що вводитиме нову послугу, яка дозволить зекономити. Також читайте, як переселенці та роботодавці можуть отримати державні виплати. Софія Скорик

В Україні ЦНАПи надаватимуть кілька нових послуг

Читать на русском

В Україні ЦНАПи надаватимуть кілька нових послуг

Читать на русском
В Україні ЦНАПи надаватимуть кілька нових послуг

В Україні ЦНАПи надаватимуть кілька нових послуг

Уряд розширив перелік адміністративних послуг, що надаються через ЦНАПи.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Міністерства соціальної політики України. Зокрема, до Переліку внесено такі послуги: 

 

    • надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;

 

    • надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів;

 

    • надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

 

Раніше ми писали, що «Укрпошта» вводитиме нову послугу, яка дозволить зекономити. Також читайте, як переселенці та роботодавці можуть отримати державні виплати.

 

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.