RU

"Вбиваю покидьків": дніпровський спортсмен Денис Мінін розказав, як його змінила війна

Читать на русском

Читать на русском
"Вбиваю покидьків": дніпровський спортсмен Денис Мінін розказав, як його змінила війна
Деніс Мінін воює понад рік

Денис Мінін – спортсмен, лідер міжнародного руху за здоровий спосіб життя, голова міжнародної організації "Street Workout та ВГО "Street Workout Ukraine", президент "World Street Workout & Streetlifting Federation". Понад рік чоловік боронить Україну. Він розповів в інтерв’ю, як війна на нього вплинула.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт “КУСТ”.

Нище наводимо пряму мову Дениса.

Старого мене вже не буде

Після 24 лютого 2022-го я начебто переродився в іншому світі. Багато часу я навіть не міг сприйняти те, що відбувається. До нових обставин потрібно було звикати, хоч я й розумів, що війна триває з 2014 року... Адже ніхто не очікував початку повномасштабного наступу. Зараз ми виборюємо нашу перемогу, нашу свободу, бо іншого вибору в нас немає.

"Після 24 лютого 2022-го я начебто переродився в іншому світі"
"Після 24 лютого 2022-го я начебто переродився в іншому світі"

До війни я ніколи не стикався зі зброєю, а зараз я дуже мілітарна людина. Вмію дуже багато з того, що навіть не думав робити раніше: навчився вибуховій справі, стріляю з різноманітної зброї. Тепер я інша людина, вбиваю покидьків.

Зараз відбувається цифрова війна: математики та цифр. Ця війна неймовірно потужна та пекельна, адже вона змінюється щомісяця. Такої ще ніколи не було. Стратегії, які ми застосовуємо зараз, через короткий проміжок часу стануть вже не актуальними. Треба буде воювати по-іншому. До того ж у нас відбувається перехідний етап: від радянської зброї до сучасної.

Нам не вистачає єдності, яка була на початку війни

Адже люди розслабились, так працює ворожа пропаганда. Звичайно є українці, які беруть активну участь в бойових діях, в них немає часу на Telegram-канали та інші соціальні мережі. А ті, хто так й залишились у мирному житті, – розслабились. Мало людей продовжують донатити та волонтерити.

Треба згадати, що робив кожен українець у перший місяць війни: ми не спали, бо всі були включені у процес. Зараз такого немає, і це дуже погано. Адже зброя буде, але зараз ми втрачаємо чимало людського ресурсу.

Якщо чесно, я хочу взагалі забути про зброю

Я ніколи в житті не пробачу рашистам те, що вони роблять на нашій землі. Тому ми не просто повинні перемогти, ми повинні знищити кожного, чия нога була на землі України. 

Після перемоги я б хотів про все забути: викинути амуніцію та броню, щоб більше її не бачити. Але розумію, що ніколи цього не зроблю, адже буду завжди напоготові. Матиму схованку, де зберігатиму дрони, броню (звичайно, все з дозволу).

Зроблю все, щоб бути підготовленим до наступної війни. Для того, аби захистити своє життя, життя своєї родини та країни, нашу свободу. Я раджу всім навіть після перемоги тримати у собі цю мілітарність й бути готовими завжди. 

Я навмисно розповідаю сину про війну

Я маю двох синів. 13-річний, старший, розуміє, що таке війна, а 4-річному, молодшому, я навмисно розповідаю, що це, й наводжу приклади. Я раджу робити це кожному батькові та кожній матері, щоб діти знали правду. Не бійтесь, що в них буде психологічне навантаження. Вони повинні знати, хто нас обстрілює, яка країна, які люди, задля чого вони це роблять. Зі знанням справжньої історії діти виростуть та передадуть її наступним поколінням. Правда буде жити в них на генетичному рівні, тоді війна ніколи не почнеться знов.

Денис Мінін з сином
Денис Мінін з сином

Нагадаємо, раніше ми писали, що дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова розповіла про російських спортсменів та думки про завершення кар'єри. Також читайте, що вокаліст гурту Adam розповів про втечу від військ рф у Гостомелі, колаборацію з KOLA та концерт у Дніпрі. Крім цього, кінологиня Лариса Борисенко, яка підірвалась на розтяжці, розповіла про пережите.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.