RU
Головна
Україна
08:01, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

До електронного кабінету водія повернулася послуга призначення належного користувача. Окрім цього, з’явилася функція скасування призначеного належного користувача онлайн. Це важливо, адже, якщо за кермом водій, якому не належить авто та він порушив ПДР, нести відповідальність за скоєне правопорушення повинен він, а не власник транспортного засобу. Тому можливість призначати належного користувача стане в нагоді саме в таких ситуаціях. Про це повідомляє Інформатор посилаючись на пост Олексія Білошицького першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції. Нагадуємо, що належний користувач — це фізична особа, яка на законних підставах користується транспортним засобом, що їй не належить.   Для замовлення послуги належному користувачу в кабінеті водія потрібно мати посвідчення водія відповідної категорії. Власнику авто — свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.   Щодо скасування призначення належного користувача, для цього існує спеціальна кнопка у кабінеті водія. Вона доступна власникові транспортного засобу. Важливо, ініціювати призначення належного користувача в Е-кабінеті водія може і власник транспортного засобу, і водій. Також можете прочитати про у додатку «Дія» можна буде шерити техпаспорт і з'явиться переклад англійською. Або така новина, також може вас зацікавити — у додатку "Дія" запустили одразу п'ять сервісів. 

Ви продали авто за довіренністю, але отримуєте штрафи: як цього уникнути

Читать на русском

Послуга призначення належного водія

Читать на русском
Ви продали авто за довіренністю, але отримуєте штрафи: як цього уникнути

Послуга призначення належного водія

До електронного кабінету водія повернулася послуга призначення належного користувача. Окрім цього, з’явилася функція скасування призначеного належного користувача онлайн. Це важливо, адже, якщо за кермом водій, якому не належить авто та він порушив ПДР, нести відповідальність за скоєне правопорушення повинен він, а не власник транспортного засобу.

Тому можливість призначати належного користувача стане в нагоді саме в таких ситуаціях. Про це повідомляє Інформатор посилаючись на пост Олексія Білошицького першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції.

Нагадуємо, що належний користувач — це фізична особа, яка на законних підставах користується транспортним засобом, що їй не належить.
 
Для замовлення послуги належному користувачу в кабінеті водія потрібно мати посвідчення водія відповідної категорії. Власнику авто — свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
 
Щодо скасування призначення належного користувача, для цього існує спеціальна кнопка у кабінеті водія. Вона доступна власникові транспортного засобу.

Важливо, ініціювати призначення належного користувача в Е-кабінеті водія може і власник транспортного засобу, і водій.

Також можете прочитати про у додатку «Дія» можна буде шерити техпаспорт і з'явиться переклад англійською. Або така новина, також може вас зацікавити — у додатку "Дія" запустили одразу п'ять сервісів

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.