RU

Від “Важко перебудуватись” до “Питання не на часі”: реакція дніпрян на перехід на літній час

Читать на русском

Читать на русском
Від “Важко перебудуватись” до “Питання не на часі”: реакція дніпрян на перехід на літній час
Як мешканці Дніпра ставляться до переходу на літній час

У ніч на 31 березня Україна знову перейшла на літній час. Тепер вставати потрібно на годину раніше, а також перевести всі годинники на годину вперед. Лікарі вважають, що це стрес для організму. 

Команда Інформатора вирішила дізнатись, що думають з цього приводу мешканці Дніпра.

 

Думки розділились. Як не дивно, але понад третину наших респондентів очікувала на перехід на літній час з нетерпінням.  

“У мене таке відчуття, що я була до цього готова вже місяць, як точно. Я так рано прокидалась, що для мене цей час взагалі ідеальний”, - сказала дніпрянка.

Ще майже третина ставиться до переведення годинників абсолютно байдуже. Ніяк це не відчуває та взагалі не задумується над цим. 

“Ми ще в такому віці, що ми не дуже відчуваємо зміни. Тому сьогодні покинулись і просто інша година і все”, - кажуть наші респонденти.

Також частина дніпрян негативно ставиться до цього процесу. Люди говорять, що важко перебудуватись, особливо у перші дні.

“Стрес для організму, особливо для дитини. Я думаю, що не потрібно”, - зазначив чоловік.

Цю думку підтримали усі батьки, з якими ми поспілкувались. Кажуть, що у дитини змінюється режим, а це завжди важко. З усіма відповідями ви можете ознайомитись у відео на YouTube-каналі Інформатора.

Нагадаємо, що у Дніпрі після зимової перерви відновив роботу “Динопарк”. Нагадаємо, як виглядає оновлений сквер на Гладкова у Дніпрі. Писали ми й про те, що у Дніпрі у парку Зелений Гай з'явився майданчик для тренування собак

Відео: Максим Якушев

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.