RU
Головна
Дніпро
14:38, 1 Вересня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 1 вересня, на проспекті Олександра Поля сталася ДТП. Водій автобусного маршруту №73 влетів у паркан. За словами водія, у нього лопнуло колесо. На щастя, в аварії ніхто не постраждав. Інцидент трапився о 11:48. Відео моменту аварії зафіксували камери Ситуаційного центру Дніпра, пише Інформатор. На відео можна побачити, що водій рухається проспектом Олександра Поля в напрямку проспекту Пушкіна. У автобуса лопнуло колесо. В наслідок чого, перетнувши вулицю Антоновича, він протаранив паркан. На місці працювали правоохоронці. Раніше ми писали, що у Дніпрі на Набережній Заводській біля McDonald's зіштовхнулися два Hyundai. Також читайте, що у Дніпропетровській області зіштовхнулися дві вантажівки. Один з водіїв загинув. Окрім того, у Дніпрі на Набережній Заводській мотоцикліст врізався у Volkswagen. Постраждав чоловік.

Відео моменту ДТП: у Дніпрі на проспекті Олександра Поля автобус №73 протаранив паркан

Читать на русском
Відео моменту ДТП: у Дніпрі на проспекті Олександра Поля автобус №73 протаранив паркан

Водій автобуса втратив керування та влетів у паркан

У понеділок, 1 вересня, на проспекті Олександра Поля сталася ДТП. Водій автобусного маршруту №73 влетів у паркан. За словами водія, у нього лопнуло колесо. На щастя, в аварії ніхто не постраждав. 

Інцидент трапився о 11:48. Відео моменту аварії зафіксували камери Ситуаційного центру Дніпра, — пише Інформатор.

На відео можна побачити, що водій рухається проспектом Олександра Поля в напрямку проспекту Пушкіна. У автобуса лопнуло колесо. В наслідок чого, перетнувши вулицю Антоновича, він протаранив паркан.

На місці працювали правоохоронці. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі на Набережній Заводській біля McDonald's зіштовхнулися два Hyundai. Також читайте, що у Дніпропетровській області зіштовхнулися дві вантажівки. Один з водіїв загинув. Окрім того, у Дніпрі на Набережній Заводській мотоцикліст врізався у Volkswagen. Постраждав чоловік.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.