RU
Головна
Дніпро
18:19, 26 Серпня
Информатор UA

Интро

У пятницю, 26 серпня на Набережні Заводській водій Volkswagen хотів повернути і не помітив мотоцикліста. Аварія сталася приблизно о 16:30. Про це повідомляє Інформатор з місця події. За попередньою інформацією від водія авто, Volkswagen та мотоцикл їхали у другій полосі. Авто попереду, мотоцикл позаду. Водій авто почав повертати, щоб перестроїтись в іншу смугу, і не помітив мотоцикліста. Водія двоколісного забрала швидка у лікарню №6. В нього травмована спина. Зайняті дві праві полоси по Набережній Заводській у напрямку Паруса. На місці працюють патрульні, очікується прибуття слідчого по ДТП. На Набережній Заводській мотоцикліст врізався у Volkswagen Аварія сталася приблизно о 16:30 Їхали по Набережній Заводській у напрямку Паруса Водій авто не помітив мотоцикліста Мотоцикліст врізався уVolkswagen У ДТП постраждав лише мотоцикліст Йогозабрала швидка у лікарню №6 У чоловікатравмована спина Зайняті дві праві полоси по Набережній Заводській у напрямку Паруса На місці працюють патрульні Очікується прибуття слідчого по ДТП Раніше ми також писали, що У Дніпрі на Набережній Перемоги двоє чоловіків побилися посеред дороги. Окрім того, у Дніпропетровській області Ford перекинувся на дах: водія заблокувало в салоні. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на Донецькому шосе тягач розтрощив кузов фури та поїхав з місця ДТП. Сергій Савчук Фото: Максим Якушев

У Дніпрі на Набережній Заводській мотоцикліст врізався у Volkswagen: постраждав водій двоколісного

Читать на русском

Мотоцикліст потрапив у лікарню

Читать на русском
У Дніпрі на Набережній Заводській мотоцикліст врізався у Volkswagen: постраждав водій двоколісного

Мотоцикліст потрапив у лікарню

У п’ятницю, 26 серпня на Набережні Заводській водій Volkswagen хотів повернути і не помітив мотоцикліста.

Аварія сталася приблизно о 16:30. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

За попередньою інформацією від водія авто, Volkswagen та мотоцикл їхали у другій полосі. Авто попереду, мотоцикл позаду. Водій авто почав повертати, щоб перестроїтись в іншу смугу, і не помітив мотоцикліста.

Водія двоколісного забрала швидка у лікарню №6. В нього травмована спина.

Зайняті дві праві полоси по Набережній Заводській у напрямку Паруса. На місці працюють патрульні, очікується прибуття слідчого по ДТП.

На Набережній Заводській мотоцикліст врізався у Volkswagen
Аварія сталася приблизно о 16:30
Їхали по Набережній Заводській у напрямку Паруса
Водій авто не помітив мотоцикліста
Мотоцикліст врізався у Volkswagen
У ДТП постраждав лише мотоцикліст
Його забрала швидка у лікарню №6
У чоловіка травмована спина
Зайняті дві праві полоси по Набережній Заводській у напрямку Паруса
На місці працюють патрульні
Очікується прибуття слідчого по ДТП

Раніше ми також писали, що У Дніпрі на Набережній Перемоги двоє чоловіків побилися посеред дороги. Окрім того, у Дніпропетровській області Ford перекинувся на дах: водія заблокувало в салоні. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на Донецькому шосе тягач розтрощив кузов фури та поїхав з місця ДТП.

Сергій Савчук

Фото: Максим Якушев

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.