RU
Головна
Дніпро
08:48, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 23 листопада, окупанти обстріляли Україну. Це спричинило проблеми з електропостачанням. Роботу деяких маршрутів електротранспорту вдалося налагодити.  Так, станом на 7:30 у Дніпрі курсують трамваї №1, №7 та №17. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію у чаті Департаменту транспорту ДМР.  Також працюють такі тролейбусні маршрути: №1 — 8 одиниць; №5 — 9 одиниць; №6 — 6 одиниць; №10 — 6 одиниць; №12 — 6 одиниць.  Зазначається, що всі маршрути працюють за оперативними розкладами. У разі відновлення руху додаткових напрямків буде повідомлено. Нагадаємо, що сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. Також читайте, що у Дніпрі та області відновлюють постачання світла. 

Відключення світла триває: як у Дніпрі працює електротранспорт

Читать на русском

Читать на русском
Відключення світла триває: як у Дніпрі працює електротранспорт
Як працює електротранспорт у Дніпрі

У середу, 23 листопада, окупанти обстріляли Україну. Це спричинило проблеми з електропостачанням. Роботу деяких маршрутів електротранспорту вдалося налагодити. 

Так, станом на 7:30 у Дніпрі курсують трамваї №1, №7 та №17. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію у чаті Департаменту транспорту ДМР. 

Також працюють такі тролейбусні маршрути:

  • №1 — 8 одиниць;
  • №5 — 9 одиниць;
  • №6 — 6 одиниць;
  • №10 — 6 одиниць;
  • №12 — 6 одиниць. 

Зазначається, що всі маршрути працюють за оперативними розкладами. У разі відновлення руху додаткових напрямків буде повідомлено.

Нагадаємо, що сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. Також читайте, що у Дніпрі та області відновлюють постачання світла

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.