RU

Вихованець «Дніпра» Єгор Ярмолюк дебютував у англійській Прем’єр-лізі

Український півзахисник провів перший матч в одному з найсильніших чемпіонатів

Екс-гравець «Дніпра» та СК «Дніпро-1» Єгор Ярмолюк дебютував у англійській Прем’єр-лізі. Півзахисник «Брентфорда» вийшов на заміну на 76-й хвилині матчу 9-го туру проти «Бернлі». Команда 19-річного українця перемогла з рахунком 3:0.

Ярмолюк став наймолодшим українцем в історії чемпіонату Англії. Вперше на полу у Прем’єр-лізі він вийшов у віці 19 років, 7 місяців та 21 дня. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на ua.tribuna.com. Попереднім рекордсменом був Ілля Забарний, який дебютував у АПЛ у віці 20 років.

Результативними діями українець не відзначився, проте запам’ятався фанатам тим, що здійснив удар через себе на останній доданій до матчу хвилині. Проте, у ворота цей удар не влучив. До цього Ярмолюк грав за «Брентфорд» тільки у товариських та кубкових матчах.

Єгор Ярмолюк

Півзахисник розпочинав свою кар’єру у «Сталі» з Кам’янського, потів грав в академії «Дніпра». На дорослому рівні українець дебютував у червні 2020 року у складі СК «Дніпро-1». Влітку 2022 року «Брентфорд» повідомив про підписання 3-річного контракту з Ярмолюком з опцією продовження ще на сезон. Попередньо, сума трансферу склала 1,5 мільйона євро. Сезон 2022/2023 Єгор провів у дублі, проте влітку «Брентфорд» перевів Ярмолюка до основного складу і підписав з гравцем новий 5-річний контракт.

Раніше ми писали, що СК "Дніпро-1" переміг "Динамо". Окрім того, футбольний клуб з Кривого Рогу "загубив" двох чоловіків після матчу Ліги чемпіонів в Європі. Розповідали ми й про те, що дніпрянка Ярослава Магучіх потрапила на обкладинку Vogue Ukraine.