Вилучення та сім голів на двох: СК «Дніпро-1» здолав «Чорноморець»

Команда з Дніпра продовжує очолювати Прем'єр-Лігу

У понеділок, 27 листопада, спортивний клуб «Дніпро-1» зіграв матч 15-го туру Української Прем’єр-Ліги. Суперником команди з Дніпра став одеський «Чорноморець». Гра на стадіоні «Дніпро-Арена» завершилася з хокейним рахунком – 5:2 на користь господарів.

Вже на 16-й хвилині гри СК вийшов вперед у рахунку – Філіпов забив ударом низом у дальній кут воріт. Через 6 хвилин одесити зрівняли. Авагімян зі штрафного удару влучив у поперечину, м’яч зрикошетив у Волинця і залетів у сітку воріт команди з Дніпра. На 27-й хвилині «Чорноморець» залишився у меншості – червону картку за фол «останньої надії» отримав все той же Авагімян. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

Перший тайм так і завершився з рахунком 1:1, проте вже у другому — команди забили ще 5 разів. Спочатку Адамюк та Лєднєв своїми голами вивели СК вперед, на 76-й хвилині Кузик відіграв один гол для «Чорноморця», проте на більше одеситів не вистачило. У кінці матчу Танчик та Мірошніченко забили ще по голу за «спортклубівців». Як результат – непроста перемога СК з рахунком 5:2.

Головний тренер СК «Дніпро-1» Юрій Максимов прокоментував звитягу своїх футболістів. Він зазначив, що за рахунку 3:1 СК не зміг заспокоїти та контролювати хід гри.

«Чорноморець» – це теж дуже гарна команда. Там захисники добре м’ячом володіють і один в один гарно грають, не бояться розпочинати атаку. За рахунку 3:1 ми намагалися контролювали м’яч, але пропустили і була якась суєта.  Це все складова футболу. «Динамо» вигравало у «Полісся» 2:1, але кияни програли 2:3. Ми теж побоювалися, щоб не довести до цього.

У нас у цьому році ще дві гри – це буде початок другого кола. Ми на кожну гру виходимо і граємо. Як там буде далі покаже час», - розповів Юрій Максимов.

СК "Дніпро-1" переміг "Чорноморець" із рахунком 5:2

Після першого кола чемпіонату, 15 турів, СК «Дніпро-1» йде на першому місці з 33 заліковими пунктами в активі. Серед найближчих переслідувачів – «Кривбас» та «Полісся», які мають по 30 очків. «Шахтар» йде четвертим з 25 балами, проте має дві гри у запасі, а «Динамо» - шосте з 22 пунктами, проте зіграло на три гри менше.

У наступному турі «спортклубівці» зустрінуться вдома з полтавською «Ворсклою». Матч пройде на «Дніпро-Арені» 2 грудня.