RU

Вилучення, три голи та сумнівне суддівство: СК “Дніпро-1” програв “Динамо” вже у компенсований час

“Дніпро-1” забив першим, проте пропустив потім двічі від "Динамо"

У суботу, 27 квітня, спортивний клуб “Дніпро-1” проводив домашній матч 26-го туру Української Прем’єр-Ліги. На “Дніпро-Арену” завітало київське “Динамо”. Нажаль, спортклубівці програли, пропустивши вирішальний гол вже у компенсований до другого тайму час.

Перша половина матчу проходила у боротьбі, проте гострих моментів у команд було вже не так і багато. Тут одразу варто зупинитися на персоні арбітра матчу. Юрій Іванов дозволяв командам жорстку боротьбу, та в якийсь момент у другому таймі ледь не втратив контроль за ходом гри. Це вилилося у постійні суперечки, 9 жовтих карток та вилучення Тимчика у “Динамо”, - повідомляє Інформатор.

Вже на 15-й хвилині гра зупинилася через повітряну тривогу. По відновленню першими відзначилися футболісти СК. Гуцуляк після закидання від Сватка “обікрав” двох захисників “Динамо” і перекинув м’яч через Бущана. Це вже дев’ятий гол футболіста у сезоні.

Гуцуляк - 1:0

На 49-й хвилині “Динамо” відігралося завдяки голу Кабаєва. Хоча перед цим Ванат вдарив по руці голкіпера “спортклубівців” Волинця, та арбітри змовчали. Наприкінці гри ж розпочався екшн.

На 88-й хвилині суддя показав “червону” картку Тимчику за грубий фол на Очеретькові. Проте вже у компенсований час “Динамо” забило переможний гол у меншості. Колишній нападник СК Супряга, який вийшов на заміну, прострілив, а Ванат переграв Волинця з близької відстані.

Футболісти “Дніпро-1” мали можливість відігратися. Та Бущан зреагував на потужний удар Сарапія під поперечину. 1:2 у підсумку - “Динамо” все ще чекає осічок від “Шахтаря” у боротьбі за “золото” УПЛ.

«Дніпро-1» 1:2 «Динамо» (Київ)

«Дніпро-1»: 1.Волинець, 3.Адамюк, 5.Сарапій, 39.Сваток (кап), 42.Пасіч, 18.Бабенко, 22.Рубчинський (20.Горбунов,84), 11.Мірошніченко (14.Гаджиєв, 90+2), 27.Очеретько, 17.Лєднєв, 9.Гуцуляк.

«Динамо»: 1.Бущан, 2.Вівчаренко, 4.Попов, 7.Ярмоленко (9.Волошин, 59), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 82), 11.Ванат, 18.Андрієвський (6.Бражко,59), 22.Кабаєв (21.Супряга, 82), 24.Тимчик, 29.Буяльський (кап), 32.Михавко (25.Дячук,66).

Голи: Гуцуляк (43) - Кабаєв (49), Ванат (90).

Вилучення: Тимчик (88).

Головний тренер СК «Дніпро-1» Юрій Максимов прокоментував поразку команди. Він усю провину взяв на себе, сумнівні рішення арбітрів не коментував.

Причину бачу тільки в тренері, адже тренер відповідає за результат. Тож, це питання до мене. «Динамо» – це завжди подразник для будь-якої команди. Хлопці вийшли і грали за себе, за місто. Вони можуть грати у футбол – це відомо. Ми на кожну гру налаштовуємося, але бувають такі матчі, коли граємо погано, бувають, коли граємо гарно. Є деякі питання, але прямо зараз вони не вирішаться.

У нас зимою був трансферний бан, пішли п’ятеро гравців, а потім ще й Василь Кравець. Ми взяли Очеретька – дуже гарний хлопець і футболіст, він нам дуже допомагає, але має бути ротація. Йде тренувальний процес, треба тримати хлопців у тонусі. Є питання, але повторюся: тренер відповідає за результат, тож я буду за нього відповідати. Дякую хлопцям за гру, за ставлення до своєї праці”, - прокоментував наставник.

Що стосується турнірного становища, то у “Динамо” 57 набраних очок після 26 турів і гра в запасі. Кияни все так же залишаються на відстані у 4 пункти від лідера чемпіонату, “Шахтаря”.

В активі СК “Дніпро-1” залишаються 45 очок після 26 зіграних матчів. Команда йде четвертою в Українській Прем’єр-Лізі. Наступна гра стане надважливою, адже в гості до Дніпра завітає “Кривбас”, який наразі займає третю сходинку чемпіонату. Тож якщо СК все ще хоче “зачепитися” за медалі - то програвати ні в якому разі не варто.

Фоторепортаж Інформатора

Далі ж пропонуємо переглянути фоторепортаж з матчу. Усі емоції протистояння намагався вловити оператор Інформатора Денис Чубченко. Занурюйтесь!

СК “Дніпро-1” - “Динамо”
26 тур Української Прем’єр-Ліги
Брій Максимов і тренерський штаб СК “Дніпро-1”