RU
Головна
Дніпро
19:07, 16 Вересня
Информатор UA

Интро

Мережа магазинів ЧізВайн продовжує тішити поціновувачів класичних французьких вин. У вересні на вас чекають напої із винограду, що росте в долинах річок Рони та Лангедоку — за неймовірно низькими цінами — 177 грн за пляшку.  Познайомимо вас трохи ближче з винами, виробленими в південних регіонах Франції. Саме звідси родом щедрі, експресивні червоні вина та багато прекрасних відкриттів з палітри білого.  Почнемо нашу подорож з Granite Rouge AOP Languedoc — ретельно вивіреного купажу французьких сортів винограду Гренаш, Сіра та Каріньян врожаю 2020 року. Виноград дбайливо вирощений на складних ґрунтах, що місцями скелясті, а місцями – глиняні. Це надає його соку складний смак, позбавляє монотонності. Granite Rouge AOP Languedoc Цей напій має красивий рубіново-червоний колір, а в смаку переважають червоні ягоди, чорна смородини та нотки середземноморських вічнозелених дерев. Терпкість приємно розплавлена з типовим теплим для червоного вина посмаком. Подавати таке вино обов’язково за температури 16-18°C в широких бокалах. Напій неперевершено доповнить вашу смажену птицю, червоне м'ясо з гриля або ваш улюблений м’який французький сир.  Красивий рубіново-червоний колір Якщо вам більше до душі біле вино — зверніть увагу на сухе Petite Pépite – купажне вино з двох витончених сортів білого винограду Гренаш блан та Віоньє.  Petite Pépite Виноград вирощений на глинисто-вапняковому підґрунті, з якого надихаються найбільш виразні білі вина. На заводі він проходить тільки через пряме пресування і неперервну фільтрацію для збереження оригінального смаку. Низькотемпературне бродіння цього вина, за яким пильнують винороби, природно посилює його витончені аромати білих квітів. Колір жовтий з блискучим забарвленням. Щоб гідно оцінити це вино, необхідно його подавати добре охолодженим до середземноморських страв з морепродуктів та риби. Створені об’єднанням виноробів Vignerons Propriétés Associés Обидва напої — добре збалансовані вина на кожен день, як кажуть французи. Вони типові для своїх місцевостей та створені майстрами справи — об’єднанням виноробів Vignerons Propriétés Associés. Це об’єднання вже багато років поєднує двадцять шато та господарств, що вирощують аж тридцять один сорт винограду. Їх три виноробні заводи мають право виробляти вина з дев'ятьма захищеними законом Франції географічними найменуваннями.  Слідкувати за новинами та знайти найближчий до вас магазин можна на сторінках ЧізВайн в Instagram та Facebook.  Рекламний матеріал

Вина південної Франції: новинки вересня у Чіз&Вайн

Читать на русском

Напої із винограду, що росте в долинах річок Рони та Лангедоку

Читать на русском
Вина південної Франції: новинки вересня у Чіз&Вайн

Напої із винограду, що росте в долинах річок Рони та Лангедоку

Мережа магазинів Чіз&Вайн продовжує тішити поціновувачів класичних французьких вин. У вересні на вас чекають напої із винограду, що росте в долинах річок Рони та Лангедоку — за неймовірно низькими цінами — 177 грн за пляшку. 

Познайомимо вас трохи ближче з винами, виробленими в південних регіонах Франції. Саме звідси родом щедрі, експресивні червоні вина та багато прекрасних відкриттів з палітри білого. 

Почнемо нашу подорож з Granite Rouge AOP Languedoc — ретельно вивіреного купажу французьких сортів винограду Гренаш, Сіра та Каріньян врожаю 2020 року. Виноград дбайливо вирощений на складних ґрунтах, що місцями скелясті, а місцями – глиняні. Це надає його соку складний смак, позбавляє монотонності.

Granite Rouge AOP Languedoc
Granite Rouge AOP Languedoc

Цей напій має красивий рубіново-червоний колір, а в смаку переважають червоні ягоди, чорна смородини та нотки середземноморських вічнозелених дерев. Терпкість приємно розплавлена з типовим теплим для червоного вина посмаком. Подавати таке вино обов’язково за температури 16-18°C в широких бокалах. Напій неперевершено доповнить вашу смажену птицю, червоне м'ясо з гриля або ваш улюблений м’який французький сир. 

Красивий рубіново-червоний колір
Красивий рубіново-червоний колір

Якщо вам більше до душі біле вино — зверніть увагу на сухе Petite Pépite – купажне вино з двох витончених сортів білого винограду Гренаш блан та Віоньє. 

Petite Pépite
Petite Pépite

Виноград вирощений на глинисто-вапняковому підґрунті, з якого надихаються найбільш виразні білі вина. На заводі він проходить тільки через пряме пресування і неперервну фільтрацію для збереження оригінального смаку.

Низькотемпературне бродіння цього вина, за яким пильнують винороби, природно посилює його витончені аромати білих квітів. Колір жовтий з блискучим забарвленням. Щоб гідно оцінити це вино, необхідно його подавати добре охолодженим до середземноморських страв з морепродуктів та риби.

Створені об’єднанням виноробів Vignerons Propriétés Associés
Створені об’єднанням виноробів Vignerons Propriétés Associés

Обидва напої — добре збалансовані вина на кожен день, як кажуть французи. Вони типові для своїх місцевостей та створені майстрами справи — об’єднанням виноробів Vignerons Propriétés Associés. Це об’єднання вже багато років поєднує двадцять шато та господарств, що вирощують аж тридцять один сорт винограду. Їх три виноробні заводи мають право виробляти вина з дев'ятьма захищеними законом Франції географічними найменуваннями. 

Слідкувати за новинами та знайти найближчий до вас магазин можна на сторінках Чіз&Вайн в Instagram та Facebook

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.