RU
Головна
Область
13:30, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

Ворог не припиняє тероризувати Україну. Наразі йде війна артилерії. Так, для контрбатарейної боротьби, окупанти застосовують “Урагани”. 93-я бригада Холодний Яр відповідає як західною артою, так і старими-добрими “Акаціями” та “Гвоздиками”. На Донецькому напрямку більше авіації. Ворожа піхота штурмує кожен день. Про особливості поведінки ворога розповіли бійці бригади, — пише Інформатор.  “Коли піхота наступає, нам дають ціль, щоб подавити наступ. Ми відкриваємо вогонь. “Пару кабанів” швидким кинули. Якщо заспокоюються, то на цьому все. Якщо ні, то ще парочку треба кинути, тоді заспокоються. Ну, 2-3 штуки кидаємо та відходять назад на свої позиції”, — розповів Віталій, боєць 93-ї бригади Холодний Яр.  Проте й артилерія противника працює у відповідь без обмежень. Вони накривають “Ураганами”.  “Зараз саме йдуть артилерійські дуелі. Звичайно, чудово, що у нас є різні іноземні артилерійські системи. Але й ми воюємо на тому, що у нас є. Противник штурмовими групами. Вони працюють за підручником. Ми зараз винайшли новий вид застосування артилерії — снайперська війна. Ми працюємо 1-2 знаряддями, і не за підручниками. Розрахунки настільки відточено працюють, що 1-2 знаряддями ми виконуємо завдання, які повинні були виконувати батареї”, — поділився Роман, боєць 93-ї бригади Холодний Яр.  Про особливості цієї війни очима артилеристів дивіться у відео. Раніше ми писали, як бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області розповіли ремонтують "трофейну" техніку окупантів. Також читайте, що у січеславських десантників з'явився новий трофей — САУ “Мста-С”. Писали ми й про те, що бійці 93-ї бригади із Дніпропетровської області розповіли про найважчі бої. 

“Винайшли новий вид застосування артилерії”: особливості війни очима бійців 93-ї бригади з Дніпропетровської області

Читать на русском

Ворог застосовує “Урагани” для контрбатарейної боротьби

Читать на русском
“Винайшли новий вид застосування артилерії”: особливості війни очима бійців 93-ї бригади з Дніпропетровської області

Ворог застосовує “Урагани” для контрбатарейної боротьби

Ворог не припиняє тероризувати Україну. Наразі йде війна артилерії. Так, для контрбатарейної боротьби, окупанти застосовують “Урагани”. 93-я бригада Холодний Яр відповідає як західною артою, так і старими-добрими “Акаціями” та “Гвоздиками”.

На Донецькому напрямку більше авіації. Ворожа піхота штурмує кожен день. Про особливості поведінки ворога розповіли бійці бригади, — пише Інформатор. 

“Коли піхота наступає, нам дають ціль, щоб подавити наступ. Ми відкриваємо вогонь. “Пару кабанів” швидким кинули. Якщо заспокоюються, то на цьому все. Якщо ні, то ще парочку треба кинути, тоді заспокоються. Ну, 2-3 штуки кидаємо та відходять назад на свої позиції”, — розповів Віталій, боєць 93-ї бригади Холодний Яр. 

Проте й артилерія противника працює у відповідь без обмежень. Вони накривають “Ураганами”. 

“Зараз саме йдуть артилерійські дуелі. Звичайно, чудово, що у нас є різні іноземні артилерійські системи. Але й ми воюємо на тому, що у нас є. Противник штурмовими групами. Вони працюють за підручником. Ми зараз винайшли новий вид застосування артилерії — снайперська війна. Ми працюємо 1-2 знаряддями, і не за підручниками. Розрахунки настільки відточено працюють, що 1-2 знаряддями ми виконуємо завдання, які повинні були виконувати батареї”, — поділився Роман, боєць 93-ї бригади Холодний Яр. 

Про особливості цієї війни очима артилеристів дивіться у відео.

Раніше ми писали, як бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області розповіли ремонтують "трофейну" техніку окупантів. Також читайте, що у січеславських десантників з'явився новий трофей — САУ “Мста-С”. Писали ми й про те, що бійці 93-ї бригади із Дніпропетровської області розповіли про найважчі бої

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.