RU
Головна
Область
06:00, 28 Серпня
Информатор UA

Интро

Військові 93-ї ОМБр "Холодний Яр", які знаходяться в Харківській області, розповіли про найважчі бої, поранення та зразки нового західного озброєння. А ще вони похвалилися російськими трофеями. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію 93-ї бригади. Вже шостий місяць Захисники та Захисниці мужньо боронять Україну від вторгнення на її землю військових рф. Найважче приходиться піхоті. Це один із тих родів військ, який стримує собою атаки російських окупантів. Саме по цій позиції ворог веде зосереджений вогонь, намагаючись її вибити. Загарбники знають землю, в яку вкопалася українська піхота, буде дуже важко забрати. І саме серед піхотинців, на жаль, бригади ЗСУ мають найбільше втрат. Відео з історіями хоробрих воїнів дивиться нижче. Нагадаємо, що український death metal гурт SMOG написав пісню Холодний Яр на вірші військового з 93-ї бригади. Писали ми і проте, що боєць 93-ої бригади з Дніпропетровської області ліквідував найкращого пілота вертольота рф. Також читайте, що автори українських коміксів розробили для 93 бригади потужний арт, з яким створили футболку .

Танки, піхота, артилерія: бійці 93-ї бригади із Дніпропетровської області розповіли про найважчі бої

Читать на русском

Холодноярські піхотинці розповіли про найважчі бої, ленд-ліз і «розхід тушонки»

Читать на русском
Танки, піхота, артилерія: бійці 93-ї бригади із Дніпропетровської області розповіли про найважчі бої

Холодноярські піхотинці розповіли про найважчі бої, ленд-ліз і «розхід тушонки»

Військові 93-ї ОМБр "Холодний Яр", які знаходяться в Харківській області, розповіли про найважчі бої, поранення та зразки нового західного озброєння.

А ще вони похвалилися російськими трофеями. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію 93-ї бригади.

Вже шостий місяць Захисники та Захисниці мужньо боронять Україну від вторгнення на її землю військових рф. Найважче приходиться піхоті. Це один із тих родів військ, який стримує собою атаки російських окупантів. Саме по цій позиції ворог веде зосереджений вогонь, намагаючись її вибити. 

Загарбники знають — землю, в яку вкопалася українська піхота, буде дуже важко забрати. І саме серед піхотинців, на жаль, бригади ЗСУ мають найбільше втрат.

Відео з історіями хоробрих воїнів дивиться нижче.

Нагадаємо, що український death metal гурт SMOG написав пісню «Холодний Яр» на вірші військового з 93-ї бригади. Писали ми і проте, що боєць 93-ої бригади з Дніпропетровської області ліквідував найкращого пілота вертольота рф. Також читайте, що автори українських коміксів розробили для 93 бригади потужний арт, з яким створили футболку .

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.