RU
Головна
Область
08:09, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

У ніч на 2 грудня росіяни обстріляли Нікопольський район. Під їхнім прицілом опинилися Нікополь та Марганець. Війська рф випустили по них майже 40 снарядів.  На щастя, люди вціліли. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.  “Росіяни не дають спокою Нікопольщині… Усю ніч били по району з важкої артилерії. Люди вціліли. Масштаби руйнацій з’ясовуються. У інших районах вночі кричала сирена, та минулося без атак. І на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко.  Нагадаємо, що військовий із Дніпра розповів про запеклі бої у Лимані, Бахмуті та Рубіжному. Писали ми й про те, що росіяни вдарили з важкої артилерії по Нікополю, постраждав 56-річний чоловік. 

Випустили майже 40 снарядів: армія рф обстріляла дві громади Нікопольського району

Читать на русском

Читать на русском
Випустили майже 40 снарядів: армія рф обстріляла дві громади Нікопольського району
Війська рф обстріляли дві громади Нікопольського району

У ніч на 2 грудня росіяни обстріляли Нікопольський район. Під їхнім прицілом опинилися Нікополь та Марганець. Війська рф випустили по них майже 40 снарядів. 

На щастя, люди вціліли. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. 

“Росіяни не дають спокою Нікопольщині… Усю ніч били по району з важкої артилерії. Люди вціліли. Масштаби руйнацій з’ясовуються. У інших районах вночі кричала сирена, та минулося без атак. І на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко. 

Нагадаємо, що військовий із Дніпра розповів про запеклі бої у Лимані, Бахмуті та Рубіжному. Писали ми й про те, що росіяни вдарили з важкої артилерії по Нікополю, постраждав 56-річний чоловік

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.