RU
Головна
Область
08:41, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

Станом на 30 листопада російська армія випустила по Нікополю та Марганцю понад 30 снарядів. Громади атакували з “Градів” та важкої артилерії. На щастя, ніхто не постраждав. Наразі рятувальники проводять обстеження обстріляних територій. З’ясовуються всі деталі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову ДніпроОВА Валентина Резніченко. В інших районах області людей попереджала тільки сирена. Обійшлося без атак. Також якщо ви або дитина, раптом, знайшли предмет, схожий на боєприпас, в жодному разі його не торкайтеся. І краще повідомте про це рятувальників за номером: 101 або 112.  Раніше Інформатор повідомляв, що під Кривим Рогом росіяни зруйнували залізничну дорогу. Також у Дніпрі постраждалі розповіли про наслідки ракетного удару. Не забувайте читати, як виглядає підприємство Дніпра після “прильотів”.

Випустили понад 30 снарядів: росіяни атакували дві громади Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Випустили понад 30 снарядів: росіяни атакували дві громади Дніпропетровської області
Атакували з "Градів" та важкої артилерії

Станом на 30 листопада російська армія випустила по Нікополю та Марганцю понад 30 снарядів. Громади атакували з “Градів” та важкої артилерії. На щастя, ніхто не постраждав.

Наразі рятувальники проводять обстеження обстріляних територій. З’ясовуються всі деталі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову ДніпроОВА Валентина Резніченко.

В інших районах області людей попереджала тільки сирена. Обійшлося без атак.

Також якщо ви або дитина, раптом, знайшли предмет, схожий на боєприпас, в жодному разі його не торкайтеся. І краще повідомте про це рятувальників за номером: 101 або 112

Раніше Інформатор повідомляв, що під Кривим Рогом росіяни зруйнували залізничну дорогу. Також у Дніпрі постраждалі розповіли про наслідки ракетного удару. Не забувайте читати, як виглядає підприємство Дніпра після “прильотів”.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.