RU
Головна
Область
09:09, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

У ніч на 25 листопада ворог спрямував свою зброю по двох громадах Нікопольського району — Нікопольській та Марганецькій. Окупанти гатили з “Градів” та важкої артилерії. На щастя, ніхто не постраждав.  Наразі інформація щодо руйнувань уточнюється. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко.  “Люди цілі. Деталі обстрілів уточнюються. У решті районів ніч з тривогою, та без атак. І зараз кричить сирена. Будьте у безпечних місцях. Бережіть себе!”, — написав Резніченко.  За інформацією від голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, в інших регіонах Дніпропетровщини обстрілів не було. Радіаційний фон також у нормі. Також енергетики повернули світло ще в ряд міст Дніпропетровської області.  Раніше ми писали, що сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. Писали ми й про те, що у Дніпрі та області відновлюють постачання світла. Також читайте, що світла в Україні може не бути протягом доби - "Укренерго".

Випустили понад 70 снарядів: росіяни атакували Марганець та Нікополь

Читать на русском

Читать на русском
Випустили понад 70 снарядів: росіяни атакували Марганець та Нікополь
Окупанти гатили з “Градів” та важкої артилерії

У ніч на 25 листопада ворог спрямував свою зброю по двох громадах Нікопольського району — Нікопольській та Марганецькій. Окупанти гатили з “Градів” та важкої артилерії. На щастя, ніхто не постраждав. 

Наразі інформація щодо руйнувань уточнюється. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко. 

“Люди цілі. Деталі обстрілів уточнюються. У решті районів ніч з тривогою, та без атак. І зараз кричить сирена. Будьте у безпечних місцях. Бережіть себе!”, — написав Резніченко. 

За інформацією від голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, в інших регіонах Дніпропетровщини обстрілів не було. Радіаційний фон також у нормі. Також енергетики повернули світло ще в ряд міст Дніпропетровської області. 

Раніше ми писали, що сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. Писали ми й про те, що у Дніпрі та області відновлюють постачання світла. Також читайте, що світла в Україні може не бути протягом доби - "Укренерго".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.