RU
Головна
Область
08:09, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

Війська рф з вечора до ранку гатили по Нікопольському району. Під ворожий вогонь потрапили дві громади — Марганецька та Червоногригорівська. Били “Градами” та важкою артилерією.  Попередньо, люди не постраждали. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.  У Червоногригорівській громаді понівечені кілька приватних будинків та господарських споруд. А також газопровід та лінія електропередач.  “У Марганецькій громаді представники ДСНС продовжують обстежувати уражені території і з’ясовувати деталі атак.  У інших районах ніч була тихою - без тривог та надзвичайних ситуацій. І на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко.  Нагадаємо, росіяни атакували дві громади Дніпропетровської області. Також ми показували, як виглядає підприємство після нічного "прильоту".

Вісім обстрілів за ніч: росіяни атакували Нікопольський район

Читать на русском

Читать на русском
Вісім обстрілів за ніч: росіяни атакували Нікопольський район
Росіяни обстріляли Нікопольський район

Війська рф з вечора до ранку гатили по Нікопольському району. Під ворожий вогонь потрапили дві громади — Марганецька та Червоногригорівська. Били “Градами” та важкою артилерією. 

Попередньо, люди не постраждали. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. 

У Червоногригорівській громаді понівечені кілька приватних будинків та господарських споруд. А також газопровід та лінія електропередач. 

“У Марганецькій громаді представники ДСНС продовжують обстежувати уражені території і з’ясовувати деталі атак. 

У інших районах ніч була тихою - без тривог та надзвичайних ситуацій. І на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко. 

Нагадаємо, росіяни атакували дві громади Дніпропетровської області. Також ми показували, як виглядає підприємство після нічного "прильоту".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.