RU

Витрачала донати "на армію" на власні потреби: поліцейські викрили псевдоволонтерку з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Витрачала донати "на армію" на власні потреби: поліцейські викрили псевдоволонтерку з Дніпропетровської області
Псевдоволонтера з Дніпропетровської області збирала донати "для потреб фронту"

Служба безпеки України викрила псевдоволонтерку. Жінка скористалася зв’язками в “айті” і отримала права адміна в одному з Telegram-каналів з великою аудиторією. У ньому вона розміщувала збори на “потреби армії”.

У цих зборах жінка вказувала реальні збори на армію та гуманітарну допомогу, однак змінювала в них реквізити на власні. Всі гроші витрачалися на її особисті потреби. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу СБУ у Дніпропетровській області

Правоохоронці підрахували, що таким чином розмір збитків волонтерам та громадянам становив близько мільйона гривень. Аби її не спіймали, жінка змінювала місце проживання. В одній з квартир Києва її знайшли правоохоронці та провели в її оселі обшуки, вилучили докази.

Псевдоволонтерці повідомили підозру за частиною 3 статті 201-2 (використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги  для заробітку) Кримінального кодексу України. Їй загрожує до 7 років тюрми.Також правоохоронці шукають інших людей, які можуть бути причетними до розкрадання благодійних внесків. 

Нагадаємо, що 26-річна псевдоволонтерка із Кривого Рогу "спускала" донати на гру в онлайн-казино. Крім цього, у Дніпрі та області адвокат зі спільниками вбили 9 людей заради житла. Ще повідомляли, як у Дніпрі 20-річна курсантка, яка видавала себе за військову, видурила в жінки понад 800 тисяч гривень

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.