Війна забрала життя молодшого сержанта Сергія Кубішти з Дніпропетровської області

Війна забрала життя молодшого сержанта Сергія Кубішти з Дніпропетровської області
13 червня 2026 року не стало молодшого сержанта з Дніпропетровської області Сергія Кубішти

Життя за Україну віддав молодший сержант Сергій Кубішта. Він загинув 13 червня 2026 року. Йому було 40 років.

У нього залишились мати, донька, брат та сестра. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Олександра Саюка, міського голови Нікополя.

У мирному житті чоловік працював на Нікопольському заводі феросплавів. Він долучився до ЗСУ у лютому 2024 року.

Редакція висловлює співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Вічна пам’ять.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Харківському напрямку загинув 47-річний Сергій Вирванець з Дніпропетровської області. Також читайте, що на Донецькому напрямку обірвалось життя військового Сергія Оніщенка з Дніпропетровської області. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у лікарні помер 25-річний Захисник із Нікополя Михайло Антипенко.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити