Війська рф атакували Нікопольський район артилерією та дронами-камікадзе

Війська рф атакували Нікопольський район артилерією та дронами-камікадзе
В результаті ворожої атаки у Нікопольському районі потрощені комунальне підприємство, приватний будинок, гараж та пожежна машина

Ввечері 15 серпня та в ніч на 16 серпня ворог атакував Нікопольський район артилерією, дронами-камікадзе, скидав боєприпаси з безпілотника. Вранці 16 серпня війська рф продовжували терор. Гучно було у Нікополі, Покровській та Марганецькій громадах. 

Понівечена інфраструктура. Потрощені комунальне підприємство, приватний будинок, гараж та пожежна машина.  А ще – будівля, що не експлуатувалася. Вона зайнялася. Вогонь загасили. Пошкоджена й лінія електропередач. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Сергія Лисака, голови Дніпропетровської ОВА.

Люди не постраждали.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Павлограді лунали вибухи. Також читайте, що ділки з Одеської та Дніпропетровської області з-за кордону ошукували військових та волонтерів. Вони "продавали" неіснуючі дрони та автівки. Окрім того, на війні загинув боєць з Дніпропетровської області Володимир Захарченко

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити