RU
Головна
Область
19:15, 7 Жовтня
Информатор UA

Интро

Окупанти знову атакували Дніпропетровську область. Так, надвечір 7 жовтня вони обстріляли Нікопольський район. Ударили "Градами" та важкою артилерією.  У Червоногригорівській громаді загинув 37-річний чоловік. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА.  Також у цій громаді був поранений 42-річний чоловік. Він у лікарні. Нагадаємо, раніше ми писали, що війська рф шість разів вдарили по Нікопольському району з РСЗВ та важкої артилерії. Також Інформатор публікував відео моменту ворожого обстрілу Нікополя.

Війська рф вдарили по Нікопольському району з "Градів" та важкої артилерії: загинув чоловік, ще один був поранений

Читать на русском

Читать на русском
Війська рф вдарили по Нікопольському району з "Градів" та важкої артилерії: загинув чоловік, ще один був поранений
Загарбники продовжують вбивати мирних українців

Окупанти знову атакували Дніпропетровську область. Так, надвечір 7 жовтня вони обстріляли Нікопольський район. Ударили "Градами" та важкою артилерією

У Червоногригорівській громаді загинув 37-річний чоловік. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. 

Також у цій громаді був поранений 42-річний чоловік. Він у лікарні.

Нагадаємо, раніше ми писали, що війська рф шість разів вдарили по Нікопольському району з РСЗВ та важкої артилерії. Також Інформатор публікував відео моменту ворожого обстрілу Нікополя.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.