Власна валюта та активності, як в Duolingo: що нового буде в застосунку для навчання “Мрія”

Власна валюта та активності, як в Duolingo: що нового буде в застосунку для навчання “Мрія”
Що нового очікується в додатку "Мрія"

Український бізнес та держава об’єдналися, аби ввести у навчальний додаток “Мрія” нову спеціальну валюту – “Мрійки”. За неї можна буде отримувати послуги від партнерів програми, як похід у кіно, VR-квести чи курси. Також планується запустити ланцюжок активності за прикладом відомого додатку для вивчення мов Duolingo. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на міністра цифрової трансформації Михайла Федорова

У застосунку для навчання “Мрія” планують додати власну валюту – “Мрійки”. Її учні отримуватимуть за виконання домашнього завдання, гарні оцінки, перегляд навчальних відео чи проходження вікторин. Такі бали можна обміняти на реальні послуги від партнерів, що долучилися до розвитку платформи. Серед іншого, це: 

  • квитки в кіно;
  • VR-квести;
  • курси за інтересами (програмування, англійська мова, soft skill тощо);
  • розмовні клуби за мовами;
  • майстеркласи.

Завдяки цьому діти матимуть мотивацію. Самі ж завдання також будуть зроблені у ігровому форматі. Це вікторини, конкурси і так далі. Зокрема, з’являться “Кмітливки”. Це щодення мінівікторина, яка адаптована до віку учасників. Діти можуть обрати теми вікторини на свій смак. За це також даватимуть бали. 

Деякі механіки, за словами представників Мінцифри, реалізовані за принципом streak у Duolingo. За виконані домашні завдання учні отримуватимуть “вогники”. Усе це допоможе збирати більше балів і, відповідно, мати можливість придбати більше послуг. Ймовірно, список того, що можна купити за “Мрійки”, буде розширюватися, оскільки Мінцифри закликає інші компанії доєднуватися до ініціативи. Наразі партнерами виступають Київстар ТБ, “Мультиплекс”, Just School, Buki, “Планета Кіно”, “Замкнені” та інші.

Нагадаємо, що в школах України цього тижня запускають цифрову платформу “Мрія”. Також читайте про реформу старшої школи - в МОН пояснили, чи закриють гімназії. Крім цього, у Дніпрі розповіли, що потрібно знати батькам першокласників – перелік документів та процес зарахування.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube