RU
Головна
Область
20:16, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

Ракетна атака на гідротехнічні об'єкти Кривого Рогу призвела до підвищення рівня води річки Інгулець. В результаті розливу річки позмивало частину переправ, підтопило понад сотню будинків і місцевий парк. Чимало людей довелося евакуювати. Понад сотню приватних будинків затопило - людям довелося евакуюватись. Про це повідомляє Інформатор з місця подій. Когось із мешканців вивозили працівники ДСНС, хтось сам вибрався з епіцентру потопу, а хтось - кинувся допомагати сусідам. Олександр - з останніх. За словами чоловіка він вивіз на тверду землю трьох людей з найближчих будинків.  "З жінкою спочатку консервацію з погреба повитягали, а потім накачав лодку і людей спасав.",- розказав Олександр.      А от Світлана усю ніч лишалася вдома - її врятували лише під ранок. Самотужки не вибиралася, бо не могла покинути напризволяще своїх пухнастих улюбленців.  "Я була в домі, діти поїхали, а я була. У мене 10 котів і 2 собаки – я не виїжджала. Потім вже в 4 утра лодка за мной припливла. І мене з гаража – у мене відкривається вікно гаража - і я через забор їх виносила. А сама на гараж і мене оттуда мужчіна зняв і оце сюда виніс.",- повідомила Світлана.   Внаслідок підвищення рівня води в Інгульці - затопило декілька вулиць у приватному секторі. Від будинків до ріки метрів зо 50,- кажуть місцеві мешканці та вода піднімалася дуже швидко. Літні люди згадують: такого потопу тут не було з 1985-го року. Нині ж - бідкаються через імовірну втрату врожаю - городи затопило. Чи не найгірше зараз подружжю Володимира і Валентини.  "Ми з села – картоплю посадили, зелень – все затопило. Там помідори попадали, кабачки.",- бідкається Валентина.  У Кривому Розі подружжя проживає з кінця березня. У Дніпропетровську область перебралися з Давидового Броду - села на Херсонщині, яке було в окупації. Нині Давидів Брід відбили наші захисники та повертатися подружжю вже нема куди.  "Це син тут живе з невісткою- нашої хати вже немає.",- каже Володимир. Олександр на надувному човні врятував сусідівСвітлана усю ніч просиділа зі своїми котами та собакамиНе покинутий, а врятований улюбленецьЗатоплені городиЗатоплена вулицяЗливні ями затоплені по самі вінцяВрятована з підвалу консерваціяУсе під водоюВиноград також може згнитиВода усюдиРіка вийшла з берегів Раніше ми писали, що росіяни у четвер вдарили двома ракетами по гідротехнічним спорудам Кривого Рогу, показували як виглядає затоплений Кривий Ріг після прильотів російських ракет. Також писали, що Вілкул розповів про наслідки ракетного удару. Фото, відео: Руслана Левченко

"Воду ви не зупините, як би ви не барикадувалися": жителі Кривого Рогу про наслідки затоплення після ракетного удару

Читать на русском

Усю минулу ніч та протягом дня на затоплених вулицях працювали рятувальники та комунальні служби

Читать на русском
"Воду ви не зупините, як би ви не барикадувалися": жителі Кривого Рогу про наслідки затоплення після ракетного удару

Усю минулу ніч та протягом дня на затоплених вулицях працювали рятувальники та комунальні служби

Ракетна атака на гідротехнічні об'єкти Кривого Рогу призвела до підвищення рівня води річки Інгулець. В результаті розливу річки позмивало частину переправ, підтопило понад сотню будинків і місцевий парк. Чимало людей довелося евакуювати.

Понад сотню приватних будинків затопило - людям довелося евакуюватись. Про це повідомляє Інформатор з місця подій. Когось із мешканців вивозили працівники ДСНС, хтось сам вибрався з епіцентру потопу, а хтось - кинувся допомагати сусідам. Олександр - з останніх. За словами чоловіка він вивіз на тверду землю трьох людей з найближчих будинків. 

"З жінкою спочатку консервацію з погреба повитягали, а потім накачав лодку і людей спасав.",- розказав Олександр.     

А от Світлана усю ніч лишалася вдома - її врятували лише під ранок. Самотужки не вибиралася, бо не могла покинути напризволяще своїх пухнастих улюбленців. 

"Я була в домі, діти поїхали, а я була. У мене 10 котів і 2 собаки – я не виїжджала. Потім вже в 4 утра лодка за мной припливла. І мене з гаража – у мене відкривається вікно гаража - і я через забор їх виносила. А сама на гараж і мене оттуда мужчіна зняв і оце сюда виніс.",- повідомила Світлана.

 

Внаслідок підвищення рівня води в Інгульці - затопило декілька вулиць у приватному секторі. Від будинків до ріки метрів зо 50,- кажуть місцеві мешканці та вода піднімалася дуже швидко. Літні люди згадують: такого потопу тут не було з 1985-го року. Нині ж - бідкаються через імовірну втрату врожаю - городи затопило. Чи не найгірше зараз подружжю Володимира і Валентини. 

"Ми з села – картоплю посадили, зелень – все затопило. Там помідори попадали, кабачки.",- бідкається Валентина. 

У Кривому Розі подружжя проживає з кінця березня. У Дніпропетровську область перебралися з Давидового Броду - села на Херсонщині, яке було в окупації. Нині Давидів Брід відбили наші захисники та повертатися подружжю вже нема куди. 

"Це син тут живе з невісткою- нашої хати вже немає.",- каже Володимир.

Олександр на надувному човні врятував сусідівСвітлана усю ніч просиділа зі своїми котами та собакамиНе покинутий, а врятований улюбленецьЗатоплені городиЗатоплена вулицяЗливні ями затоплені по самі вінцяВрятована з підвалу консерваціяУсе під водоюВиноград також може згнитиВода усюдиРіка вийшла з берегів

Раніше ми писали, що росіяни у четвер вдарили двома ракетами по гідротехнічним спорудам Кривого Рогу, показували як виглядає затоплений Кривий Ріг після прильотів російських ракет. Також писали, що Вілкул розповів про наслідки ракетного удару.

Фото, відео: Руслана Левченко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.