RU
Головна
Україна
11:19, 1 Жовтня
Информатор UA

Интро

Президент України Володимир Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу та відклав осінню демобілізацію. Відповідний указ голови держави №678 від 30 вересня опублікував Офіс Президента. Указ Президента України набирає чинності з дня опублікування. В жовтні-грудні цього року в Україні не проводитимуть призовну кампанію, а звільнення в запас військовослужбовців відкладено на термін "не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації". Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна. Цим указом Зеленський вніс зміни до указу № 687 від 29 грудня 2021 року про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби та терміни проведення чергових призовів на строкову військову службу у 2022 році. Раніше, у квітні Зеленський скасував весняний призов на строкову службу до армії та відклав весняну демобілізацію. На початку квітня Генеральний штаб Збройних сил повідомив, що у 2022 році весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інші формування не проводитиметься. Що відомо про призов в Україні Призову на строкову службу підлягають українці, придатні за станом здоров’я, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років та не старше 27 років, які не мають права на відстрочку. Відповідно до законодавства, строковиків залучають насамперед до комплектування арсеналів, баз, складів, центрів зберігання боєприпасів та на посади, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності військових частин. До участі у бойових діях строковиків не залучають. Відстрочку надають, зокрема, тим, у кого батьки або один з них непрацездатний, батьку трьох і більше маленьких дітей або дитини з інвалідністю. Відстрочення від призову на строкову військову службу може надаватися студентам на період навчання, а також аспірантам, інтернам чи докторантам. Раніше ми повідомляли про те, що Зеленський нагородив військового 25-ої бригади з Дніпропетровської області. Також писали, що Зеленський та десантники з Дніпропетровської області підняли прапор України у звільненому Ізюмі.

Володимир Зеленський скасував осінній призов до армії

Читать на русском

В Україні не проводитимуть призовну кампанію

Читать на русском
Володимир Зеленський скасував осінній призов до армії

В Україні не проводитимуть призовну кампанію

Президент України Володимир Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу та відклав осінню демобілізацію. Відповідний указ голови держави №678 від 30 вересня опублікував Офіс Президента. Указ Президента України набирає чинності з дня опублікування.

В жовтні-грудні цього року в Україні не проводитимуть призовну кампанію, а звільнення в запас військовослужбовців відкладено на термін "не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації". Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна.

Цим указом Зеленський вніс зміни до указу № 687 від 29 грудня 2021 року про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби та терміни проведення чергових призовів на строкову військову службу у 2022 році.

Раніше, у квітні Зеленський скасував весняний призов на строкову службу до армії та відклав весняну демобілізацію. На початку квітня Генеральний штаб Збройних сил повідомив, що у 2022 році весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інші формування не проводитиметься.

Що відомо про призов в Україні

Призову на строкову службу підлягають українці, придатні за станом здоров’я, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років та не старше 27 років, які не мають права на відстрочку. Відповідно до законодавства, строковиків залучають насамперед до комплектування арсеналів, баз, складів, центрів зберігання боєприпасів та на посади, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності військових частин.

До участі у бойових діях строковиків не залучають. Відстрочку надають, зокрема, тим, у кого батьки або один з них непрацездатний, батьку трьох і більше маленьких дітей або дитини з інвалідністю. Відстрочення від призову на строкову військову службу може надаватися студентам на період навчання, а також аспірантам, інтернам чи докторантам.

Раніше ми повідомляли про те, що Зеленський нагородив військового 25-ої бригади з Дніпропетровської області. Також писали, що Зеленський та десантники з Дніпропетровської області підняли прапор України у звільненому Ізюмі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.