Ворог атакував три райони Дніпропетровської області: пошкоджені будинки та автівки, почалися пожежі

Ворог атакував три райони Дніпропетровської області: пошкоджені будинки та автівки, почалися пожежі
Ворог атакував Дніпропетровську область - що відомо про наслідки

У ніч на 11 грудня росіяни влаштували обстріли Дніпропетровської області. Били росіяни дронами та артилерією. Під прицілом були Нікопольський, Криворізький та Синельниківський райони. Усюди обійшлося без постраждалих. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на т.в.о. голови ДніпроОВА Владислава Гайваненка

По Нікопольському району ворог вдарив артилерією та FPV-дронами. Дісталося Нікополю, а також Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадам. Пошкоджень зазнали чотири приватні будинки, господарські споруди, два газогони та мікроавтобус. 

Дроном ворог вдарив по Зеленодольській громаді Криворізького району. Наслідки наразі уточнюються. 

Безпілотники також атакували Дубовиківську громаду Синельниківського району. Виникла пожежа на території фермерського господарства. Також горіли три легкові автівки – вони повністю знищені. Ще вісім машин зазнали пошкоджень. Усі загоряння ліквідовані. 

В області активно працювала ППО. Захисники неба збили 14 ворожих безпілотників.

Нагадаємо, що у Нікопольському районі ворог вдарив по вантажівці та авто поліцейських – двоє правоохоронців поранені. Також читайте, що розповіли очевидці після пережитої російської атаки у Павлоградському районі. Крім цього Інформатор повідомляв, що у ніч проти 8 грудня у Дніпрі «Шахед» пошкодив памʼятку історії.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити