Ворог атакував Дніпропетровську область безпілотниками. До пізнього вечора оборонці неба продовжували працювати по ворожих цілях. За офіційними даними, вдалося збити 5 БпЛА.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову ДніпроОВА Сергія Лисака.
Крім цього, росіяни вдарили по Нікополю з важкої артилерії. Минулося без загиблих і поранених. Також повідомляється, що росіяни вдарили по Великомихайлівській громаді КАБами. Обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, що росіяни атакували Нікопольський район дронами-камікадзе та артилерією. Писали ми й про те, що військові 25-ої Січеславської бригади евакуювали двох бабусь на наземному дроні "Тарган" у Покровському районі. Також читайте, що мешканка Дніпра через Telegram намагалася зірвати мобілізацію.