RU
Головна
Дніпро
00:50, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

29 вересня війська рф знову атакували Дніпро ракетами. Вони поцілили по житловому кварталу у середмісті, по тому ж, що й кілька тижнів тому. Ворог влучив в транспортне підприємство. Там трапилася сильна пожежа. Загорілася адмінбудівля та з 50 автобусів. Одна людина загинула. Щонайменше двоє були поранені. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. На місці працюють рятувальники та поліцейські. Масштаби руйнувань з'ясовуються. Нагадаємо, раніше ми писали, що через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками. Також Інформатор показував, як виглядає місце прильоту у Центральному районі. Крім цього, читайте наш матеріал про те, як дніпряни оговтуються від удару російських ракет.

Ворожий удар по АТП у Дніпрі: загорілись близько 50 автобусів, одна людина загинула, є поранені

Читать на русском

29 вересня у Дніпрі через ворожий удар загинула людина

Читать на русском
Ворожий удар по АТП у Дніпрі: загорілись близько 50 автобусів, одна людина загинула, є поранені

29 вересня у Дніпрі через ворожий удар загинула людина

29 вересня війська рф знову атакували Дніпро ракетами. Вони поцілили по житловому кварталу у середмісті, по тому ж, що й кілька тижнів тому. Ворог влучив в транспортне підприємство.

Там трапилася сильна пожежа. Загорілася адмінбудівля та з 50 автобусів. Одна людина загинула. Щонайменше двоє були поранені. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА.

На місці працюють рятувальники та поліцейські. Масштаби руйнувань з'ясовуються.

Нагадаємо, раніше ми писали, що через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками. Також Інформатор показував, як виглядає місце прильоту у Центральному районі. Крім цього, читайте наш матеріал про те, як дніпряни оговтуються від удару російських ракет.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.