RU

Вперше за 2,5 роки: екс-гравець ФК "Дніпро" зіграв у матчі збірної України

Збірна України перемогла з рахунком 2:0

У четвер, 23 березня, національна збірна України провела спаринг з англійським «Брентфордом  В». На тренувальній базі клубу команда Руслана Ротаня готується до матчу відбору Євро-2024 зі збірною Англії. Участь у товариському матчі взяв півзахисник збірної України Євген Коноплянка.

33-річний футболіст відіграв весь другий тайм, - пише Інформатор.

Хавбек зіграв за національну команду вперше з 3 вересня 2020 року. Українець провів 87-й матч за збірну. На його рахунку 21 гол.

За ініціативи господарів матч пройшов не на їхньому клубному стадіоні, а на арені футбольного клубу «Вімблдон».

За згодою обох сторін було прийнято рішення зробити матч закритим для ЗМІ та не організовувати трансляцію. На трибуни були допущені лише представники офіційних делегацій суперників та родини українських футболістів, які проживають за кордоном.

Синьо-жовті провели два тайми різними складами. До перерви зіграв один спортклубівець – капітан дніпрян Олександр Сваток, котрий і відкрив рахунок у матчі на 22-й хвилині, замкнувши головою навіс з кута поля від Руслана Маліновського.

У другому таймі за національну збірну України зіграли три спортклубівця – Едуард Сарапій, Олександр Піхальонок і Артем Довбик. У підсумку українці переграли суперника 2:0, і таким чином гол Олександра Сватка виявився переможним.

Матч відбору Євро-2024 між збірними Англії та України відбудеться 26 березня в Лондоні на «Уемблі» (початок — о 19.00 за київським часом).

Раніше Інформатор писав, що у СК "Дніпро-1" заборонили реєструвати нових футболістів. Нагадаємо, що в Україні запровадили санкції проти Parimatch, 1xbet та ще 263 російських компаній. Також ми писали, що СК "Дніпро-1" програв "Динамо" Київ.