RU
Головна
Дніпро
23:21, 25 Травня
Информатор UA

Интро

У суботу, 27 травня, у Дніпрі у парку імені Тараса Шевченка пройде Dnipro Education City 2023. Це масштабний освітній івент, на якому будуть представлені понад 40 закладів передвищої, вищої та професійної освіти міста. Всі охочі отримають інформацію щодо подальших можливостей навчання.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.  На заході населення проінформують про навчальні програми, спеціальності та умови вступу, а також розкажуть про всі деталі щодо навчання, стипендій та професійного росту. Початок о 10:00 біля колонади. Нагадаємо, що у Дніпрі визначили дати проведення останнього дзвоника та вручення атестатів. Раніше ми повідомляли, що в Україні планують повернутись до очного навчання у школах з 1 вересня. Крім того, читайте, чи діятиме учнівський квиток в громадському транспорті Дніпра влітку.  

Всі заклади освіти в одному місці: у Дніпрі відбудеться масштабний освітній фестиваль

Читать на русском

Читать на русском
Всі заклади освіти в одному місці: у Дніпрі відбудеться масштабний освітній фестиваль
У Дніпрі пройде освітній фестиваль

У суботу, 27 травня, у Дніпрі у парку імені Тараса Шевченка пройде Dnipro Education City 2023. Це масштабний освітній івент, на якому будуть представлені понад 40 закладів передвищої, вищої та професійної освіти міста. Всі охочі отримають інформацію щодо подальших можливостей навчання. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

На заході населення проінформують про навчальні програми, спеціальності та умови вступу, а також розкажуть про всі деталі щодо навчання, стипендій та професійного росту. Початок о 10:00 біля колонади.

Нагадаємо, що у Дніпрі визначили дати проведення останнього дзвоника та вручення атестатів. Раніше ми повідомляли, що в Україні планують повернутись до очного навчання у школах з 1 вересня. Крім того, читайте, чи діятиме учнівський квиток в громадському транспорті Дніпра влітку.  

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.