RU

Втілення відданості та любові: які чотирилапі у Дніпрі шукають дім

Читать на русском

Читать на русском
Втілення відданості та любові: які чотирилапі у Дніпрі шукають дім
Котики та песики у Дніпрі шукають люблячих господарів

У Дніпрі котики і песики шукають люблячих господарів. Наразі вони знаходяться у волонтерів. Але тварини мріють про свою люблячу родину, ігри, ранкові обійми та прогулянки.

Інформатор зібрав для вас добірку пухнастиків, які шукають дім. Придивіться, можливо, саме тут ви знайдете свого вірного друга.

Котеня

Які оченятка
Які оченятка

Вік 4 місяці. Оброблений від паразитів. Кіт їсть сухий та вологий корм. Привчений до лоточка. Пишіть у Viber: 0672772902. 

Марфуша

Їм потрібен дім
Їм потрібен дім

Вік приблизно 2 роки. Дуже орієнтована на людину, може годинами сидіти поряд, розділяючи вашу компанію. Дайте їй шанс на щасливе життя в родині, придивіться до неї!  Стерилізована, лоточок знає. Телефонуйте: (066) 090-90-56.

Буля

Дуже товариський пес
Чистокровний бультер'єр

Чистокровний бультер'єр, хлопчик, 3-4 роки. Досить контактний та товариський до людей. Телефонуйте: (098) 863-35-44 - Тетяна. 

Два красені 

Виховані та слухняні
Виховані та слухняні

Ці дві душі – втілення відданості та любові. Вони добре виховані, слухняні, добрі та неймовірно віддані. Не агресивні до людей. Вони чудово охороняють двір, жили у вольєрі з утепленими будками. Харчуються сухим кормом. 

“Є лише тиждень. Їхній будинок проданий, і якщо ми зараз не знайдемо нові сімʼї, то їм загрожує небезпека бути позбавленими життя”, - йдеться у повідомленні. 

Якщо у вас є можливість взяти на перетримку чи взяти до себе в сім'ю - будь ласка, телефонуйте: (073) 235-03-70 – Ольга.

Лілі

Тендітна Лілі
Тендітна Лілі

Тендітна, лагідна, чуттєва та мила кішечка віком 3 місяці. Вона спокійна, ніжна, тиха киця. Лоточок знає. Вона мріє про домівку та родину. Пишіть: @emmie73, (073) 249-02-48 — Аліна. 

Нагадаємо, що притулок з Дніпра «Ковчег» запроваджує європейський досвід і вводить кураторство над тваринами. Раніше ми писали, що у Дніпрі намагаються врятувати хвору кішку, яка тиждень голодувала у зачиненій квартирі. Окрім того, дивіться, що у Дніпрі пухнастики шукають свою родину.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.