RU
Головна
Область
19:35, 7 Вересня
Информатор UA

Интро

17-річна Анастасія разом зі своєю родиною опинилась у епіцентрі подій, які трапилисьу Чаплиному Дніпропетровської області. В той день загинули 25 мирних жителів. Батьки дівчинки загинули на місці, майже у неї на очах. Сама вона отримала опіки. На щастя вона залишилась не одна, в неї залишився19-річний брат Денис, який також перебуває у лікарні. Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на пост радника голови Міністерства внутрішніх справ України Антона Геращенко. Настя в момент ракетного удару по селищу Чаплине їхала разом зі своїми батьками їхня машина буквально перетворилася на палаючий смолоскип через попадання осколків. Мама та тато дівчини загинули на місці, а Настя отримала важкі опіки щонайменше 25% тіла та осколкове поранення в голову. Волонтери відшукали дівчину у дитячій лікарні у Дніпрі. На той момент у неї практично відмовили нирки, розпочався сепсис та критичні проблеми з легенями. Лікарі вирішили перевести Настю в медикаментозну кому. У дуже тяжкому стані волонтери евакуювали дівчину в "Охматдит". Київським медикам вдалося стабілізувати стан Насті, але зараз головне завдання врятувати її руку, яка найбільше постраждала в пожежі. Далі Настю перевезли до Грацу (Австрія), де місцеві лікарі вже надають дівчині необхідну допомогу. На неї чекають довгі реанімаційні тижні, а в майбутньому будуть потрібні пластичні операції. Разом із Анастасією у клініці Граца перебуває її 19-річний брат Денис. "Давайте допоможемо цій сім'ї. Вони залишилися сиротами в один момент, а тепер брат може втратити останню найближчу людину. Насті лише 17 років, і вона дуже хоче жити", - пише Антон Геращенко. Реквізити для допомоги: 5168757429284260, Пригонець Денис Іванович (брат). Контактний номер телефону - (099) 130-08-25. Дівчинкаотримала важкі опіки щонайменше 25% тіла Момент порятунку Нагадуємо, що раніше ми показали, як виглядає селище Чапліно, в яке влучили російські ракети на День Незалежності. Також Інформатор брав інтерв'ю у місцевих жителівпро наслідки ракетних ударів Росії по Чаплиному.

Втратила батьків під час ракетних ударів по Чаплиному: лікарі рятують життя 17-річної Насті

Читать на русском
Втратила батьків під час ракетних ударів по Чаплиному: лікарі рятують життя 17-річної Насті

Потрібна допомога брату і сестрі, батьки яких загинули

17-річна Анастасія разом зі своєю родиною опинилась у епіцентрі подій, які трапились у Чаплиному Дніпропетровської області. В той день загинули 25 мирних жителів. Батьки дівчинки загинули на місці, майже у неї на очах. Сама вона отримала опіки. На щастя вона залишилась не одна, в неї залишився 19-річний брат Денис, який також перебуває у лікарні. 

Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на пост радника голови Міністерства внутрішніх справ України Антона Геращенко. 

Настя в момент ракетного удару по селищу Чаплине їхала разом зі своїми батьками — їхня машина буквально перетворилася на палаючий смолоскип через попадання осколків. Мама та тато дівчини загинули на місці, а Настя отримала важкі опіки щонайменше 25% тіла та осколкове поранення в голову.

Волонтери відшукали дівчину у дитячій лікарні у Дніпрі. На той момент у неї практично відмовили нирки, розпочався сепсис та критичні проблеми з легенями. Лікарі вирішили перевести Настю в медикаментозну кому.

У дуже тяжкому стані волонтери евакуювали дівчину в "Охматдит". Київським медикам вдалося стабілізувати стан Насті, але зараз головне завдання — врятувати її руку, яка найбільше постраждала в пожежі.

Далі Настю перевезли до Грацу (Австрія), де місцеві лікарі вже надають дівчині необхідну допомогу. На неї чекають довгі реанімаційні тижні, а в майбутньому будуть потрібні пластичні операції.

Разом із Анастасією у клініці Граца перебуває її 19-річний брат Денис.

"Давайте допоможемо цій сім'ї. Вони залишилися сиротами в один момент, а тепер брат може втратити останню найближчу людину. Насті лише 17 років, і вона дуже хоче жити", - пише Антон Геращенко.

Реквізити для допомоги: 5168757429284260, Пригонець Денис Іванович (брат). Контактний номер телефону - (099) 130-08-25.

Дівчинка отримала важкі опіки щонайменше 25% тіла
Момент порятунку

Нагадуємо, що раніше ми показали, як виглядає селище Чапліно, в яке влучили російські ракети на День Незалежності. Також Інформатор брав інтерв'ю у місцевих жителів про наслідки ракетних ударів Росії по Чаплиному.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.