"Я не хочу, щоб на шиї у Дніпра сидів такий собі малесенький клоп": Філатов знову обурився Слобожанським

"Я не хочу, щоб на шиї у Дніпра сидів такий собі малесенький клоп": Філатов знову обурився Слобожанським
Мер Дніпра Борис Філатов 1 травня розмістив публікацію про Слобожанське

30 квітня 2026 року війська рф атакували дронами Дніпровський район. Мер Дніпра тоді висловився щодо цього. У своєму пості він зазначив, що “прильот” був на території Слобожанського. Міський голова заявив, що Слобожанське не є частиною Дніпра, а місто вимушене витрачати свої ресурси та допомагати цій громаді.

1 травня мер розмістив ще одну публікацію з даного приводу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Бориса Філатова.

За словами Бориса Філатов, його заступники в середньому отримують на пів мільйона менше, ніж у Слобожанському, а очільник Слобожанського – у понад чотири рази більше за мера Дніпра.

"Тут важливо збагнути інше. Ще раз. Усі котельні у вашому Слобожанському належать Дніпру. Так само, як мережі водопостачання і транспортні маршрути. І якби не повномасштабна війна та моя повага до керівництва обласної військової адміністрації, то я б із радістю реалізував для вас всі правила життя анклаву. Тоді б вам довелося ходити пішки та опалювати дровами. Але ви продовжуйте далі бити в барабани та кривлятися. Бо мене щиро тішать коментарі ваших бюджетників, котрі розповідають про оазу Слобожанського, але фотографуватися чомусь їздять у дніпровські сквери та парки. І так, мене дійсно «тригерить» вся ця історія. Бо я не хочу, щоб на шиї у Дніпра сидів такий собі малесенький клоп, котрий смокче соки з нашого Міста, користується його благами, але при цьому не платить та ще й смердить. Бо ви й ваша так звана територіальна громада вилізли на територію обласного центру та ще набудували там купу торгівельних центрів. І коли, приміром, до великої війни Дніпро вводив обмеження на нічний продаж алкоголю, ви це дозволяли. А потім від душі отоварювали там усіх міських пʼяниць”, – йдеться у пості Бориса Філатова.

Також мер написав, що Слобожанському рано чи пізно “доведеться сплачувати рахунки по повній”, бо “зима не за горами”. Він заявив, що “їм ніхто не допоможе”.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Філатов розповів про інформаційну кампанію проти нього. Також читайте, що Філатов повернув свій квиток на політ в космос та отримав 170 тисяч доларів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що мер Дніпра розкрив подальшу долю частини багатоповерхівки на Поля, в яку вдарив ворожий дрон.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити