Яхтсменка з Дніпра Софія Науменко вдруге стала чемпіонкою світу з вітрильного спорту

Змагання проходили в Гемпширі, Великобританія

У Великобританії цьогоріч проходив чемпіонат світу з вітрильного спорту. У ньому брала участь спортсменка з Дніпра Софія Науменко. Змагання проходили 26-30 серпня 2024 року в Hayling Island Sailing Club (Гемпшир, Великобританія).

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Dnipro Yacht-Club SICH

На чемпіонаті світу Науменко показала гідний результат та виграла золоту медаль в неолімпійському класі змагань яхт RS Aero. Дівчина вже вдруге стає чемпіонкою світу в цьому класі. У червні 2024 року вона стала чемпіонкою Європи в цьому класі яхт.

Нагадаємо, що дніпрянин Євген Михайленко став абсолютним чемпіоном на турнірі Nation Power Cup з бодибілдингу. Також можете подивитися, як у Дніпрі проходив Чемпіонат України з вейкбордингу. Крім цього, голова Нацбанку разом з Олександром Усиком презентував нову пам’ятну монету «Абсолютний»