"Як раніше вже не буде": Філатов привітав дніпрян з Днем Конституції

"Як раніше вже не буде": Філатов привітав дніпрян з Днем Конституції
Міський голова Дніпра Борис Філатов розмістив пост, присвячений Дню Конституції

28 червня українці відзначали 30-річчя Конституції. Міський голова Дніпра Борис Філатов розмістив публікацію з цього приводу. За його словами, конституції завжди засновані на ідеї суспільного договору.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Бориса Філатова.

“Суспільний договір. Це те, про що варто згадати в нинішню річницю Конституції України. Як і про те, що за всіма пишномовними постами про її цінність необхідно ще й повсякчас дотримуватися прописаних там засад. А ще варто розуміти, що після завершення війни суспільний договір доведеться переписувати. Як, із ким та за яких умов – це тема для окремої дискусії. Але як раніше вже не буде. Подумайте про це. З Днем Конституції”, – написав мер Дніпра.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Філатов різко відреагував на рішення президента Польщі Навроцького позбавити Зеленського ордена. Також читайте, що Філатов відреагував на законопроєкт про заборону знесення МАФів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що Філатов облаяв голову Слобожанського після атаки рф через неспроможність боротися з наслідками ударів.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити