RU
Головна
Реклама
16:03, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

GetBrand Studio займається розробкою, SEO-просуванням, технічним обслуговуванням та доопрацюванням сайтів. Студія працює із лендингами, корпоративними сайтами, інтернет-магазинами. Спеціалізація OpenCart, WordPress, Laravel. Також компанія спеціалізується на SEO-просуванні сайтів і знає як зробити так, щоб сайт отримав більше трафіку та вище позиції в Google. GetBrand Studio працює з 2018 року і знаходиться у місті Дніпро та працює з проектами не лише з рідного міста, а й по всій Україні та за кордоном у Європі. Її засновником є ​​Євген Самарець, підприємець із цього ж міста. За три роки реалізовано понад 50 проектів для дрібного та середнього бізнесу, в останній рік клієнтами GetBrand Studio стає все більше середнього бізнесу, в основному виробники, які готові інвестувати у свій сайт задля збільшення продажів та впізнаваності фірми. Євген Самарець, керівник студії, розповів: Я можу багато розповідати про кількість проектів, про сотні чашок кави, про якісь цифри - їх так люблять показувати на своїх сайтах наші колеги. Але для наших клієнтів це не є головним. До нас приходять тоді, коли потрібно виконати якесь конкретне завдання. Наприклад, зробити синхронізацію сайту із системою обліку, вивантажити товари на іноземний сервіс або зробити нестандартний дизайн на інтернет-магазин для іноземної фірми. А потім ще налаштувати на ньому бізнес-процес фірми. Наші клієнти - це бізнеси, які вже мають досвід роботи з сайтом та розуміють яка його цінність у їхній системі продажів. Їм потрібна наша експертність та допомога зробити технічно те, що у них сформульовано на словах. Особисто моя переконаність у тому, що сайт - це засіб комунікації, це офіс бізнесу в інтернеті. Він може бути , чи працювати, чи бути незручним. Адже через нього бізнес спілкується зі своїм клієнтом. Ви ж не можете пустити клієнта в якийсь офіс? Ось так і із сайтом. GetBrand Studio - розробка та SEO-просування сайтів. Вони можуть робити з сайтом все, що завгодно для того, щоб вам і вашому клієнту було зручно. І це давало свої дивіденди! Контакти: Сайт: getbrand.me; Пошта: getbrand.me@gmail.com; Телефон: (063) 246-12-45. Партнерський матеріал

Як створити успішний бізнес під ключ: створення, SEO-просування, техобслуговування сайтів

Читать на русском

GetBrand Studio - розробка та SEO-просування сайтів

Читать на русском
Як створити успішний бізнес під ключ: створення, SEO-просування, техобслуговування сайтів

GetBrand Studio - розробка та SEO-просування сайтів

GetBrand Studio займається розробкою, SEO-просуванням, технічним обслуговуванням та доопрацюванням сайтів.

Студія працює із лендингами, корпоративними сайтами, інтернет-магазинами. Спеціалізація – OpenCart, WordPress, Laravel. Також компанія спеціалізується на SEO-просуванні сайтів і знає як зробити так, щоб сайт отримав більше трафіку та вище позиції в Google.

GetBrand Studio працює з 2018 року і знаходиться у місті Дніпро та працює з проектами не лише з рідного міста, а й по всій Україні та за кордоном – у Європі. Її засновником є ​​Євген Самарець, підприємець із цього ж міста.

За три роки реалізовано понад 50 проектів для дрібного та середнього бізнесу, в останній рік клієнтами GetBrand Studio стає все більше середнього бізнесу, в основному виробники, які готові інвестувати у свій сайт задля збільшення продажів та впізнаваності фірми.

Євген Самарець, керівник студії, розповів:

«Я можу багато розповідати про кількість проектів, про сотні чашок кави, про якісь цифри - їх так люблять показувати на своїх сайтах наші колеги.

Але для наших клієнтів це не є головним. До нас приходять тоді, коли потрібно виконати якесь конкретне завдання. Наприклад, зробити синхронізацію сайту із системою обліку, вивантажити товари на іноземний сервіс або зробити нестандартний дизайн на інтернет-магазин для іноземної фірми. А потім ще налаштувати на ньому бізнес-процес фірми.

Наші клієнти - це бізнеси, які вже мають досвід роботи з сайтом та розуміють яка його цінність у їхній системі продажів. Їм потрібна наша експертність та допомога зробити технічно те, що у них сформульовано на словах.

Особисто моя переконаність у тому, що сайт - це засіб комунікації, це офіс бізнесу в інтернеті. Він може бути «кострубатим», чи працювати, чи бути незручним. Адже через нього бізнес спілкується зі своїм клієнтом. Ви ж не можете пустити клієнта в якийсь офіс? Ось так і із сайтом».

GetBrand Studio - розробка та SEO-просування сайтів. Вони можуть робити з сайтом все, що завгодно для того, щоб вам і вашому клієнту було зручно. І це давало свої дивіденди!

Контакти:

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.