RU
Головна
Дніпро
14:35, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

До повного знеструмлення міста громадський транспорт був готовий заздалегідь. Кожен з водіїв отримав алгоритм дій на такий випадок. Тож сьогодні, 24 листопада, працює в оперативному режимі.  Зазначається, що замість маршрутів електротранспорту додатково вийшло 109 автобусів. Про це повідомив головний спеціаліст Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков, — пише Інформатор.  Наразі електротранспорт працює частково. До роботи вийшли трамваї №1, №7 та №17. З тролейбусних маршрутів працює №1, №5 та №6. Тролейбуси №10 та №12 тимчасово знеструмлені. Зараз їх підключають до іншої підстанції. Тролейбуси маршруту №16 курсують за скороченим маршрутом: від площі Соборна до Підстанції (трц Дафі). “Після того, як буде підключено живлення на Запорізькому шосе, то цей маршрут почне працювати у повному обсязі. Крім цього, о 10.30 запрацював тролейбусний маршрут №7. На нього ми поставили три тролейбуси з автономним ходом. Проте інтервали руху будуть близько 30-40 хвилин”, - зазначив Іван Васючков.   Щодо метрополітену, то він працює у повному обсязі відповідно до графіків руху.  Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі перестав працювати тролейбус №6. Писали ми й про те, яка ситуація з опаленням у Дніпрі. Також читайте, що поїзди, які курсують через Дніпро, затримуються.

Як у Дніпрі працює громадський транспорт без світла

Читать на русском

Читать на русском
Як у Дніпрі працює громадський транспорт без світла
Як змінився рух транспорту у Дніпрі

До повного знеструмлення міста громадський транспорт був готовий заздалегідь. Кожен з водіїв отримав алгоритм дій на такий випадок. Тож сьогодні, 24 листопада, працює в оперативному режимі

Зазначається, що замість маршрутів електротранспорту додатково вийшло 109 автобусів. Про це повідомив головний спеціаліст Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков, — пише Інформатор. 

Наразі електротранспорт працює частково. До роботи вийшли трамваї №1, №7 та №17. З тролейбусних маршрутів працює №1, №5 та №6. Тролейбуси №10 та №12 тимчасово знеструмлені. Зараз їх підключають до іншої підстанції.

Тролейбуси маршруту №16 курсують за скороченим маршрутом:

  • від площі Соборна до Підстанції (трц Дафі).

“Після того, як буде підключено живлення на Запорізькому шосе, то цей маршрут почне працювати у повному обсязі. Крім цього, о 10.30 запрацював тролейбусний маршрут №7. На нього ми поставили три тролейбуси з автономним ходом. Проте інтервали руху будуть близько 30-40 хвилин”, - зазначив Іван Васючков.  

Щодо метрополітену, то він працює у повному обсязі відповідно до графіків руху. 

Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі перестав працювати тролейбус №6. Писали ми й про те, яка ситуація з опаленням у Дніпрі. Також читайте, що поїзди, які курсують через Дніпро, затримуються.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.