RU
Головна
Область
08:08, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Літні люди з Дніпропетровської області можуть перебратися з-під обстрілів у безпечні регіони. Мова йде про тих, кому за 60-ть і хто не має рідних. Для виїзду необхідно мати заяву.  Транспортування та розселення безкоштовні. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА.  Усі охочі можуть подати заяву до міської чи селищної ради. Фахівці організують евакуацію на захід України залізничним транспортом. У дорозі людей супроводжуватиме представник громади. На місці — зустрінуть та розмістять у санаторіях і гуртожитках.  Якщо у вас виникли питання, звертайтеся до департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОВА за номером: (056) 720-95-80. Раніше ми писали, як переконати пенсіонерів евакуюватися у безпечне місце. Також читайте, як безкоштовно виїхати з Нікополя та Дніпра до Львова.

Як виїхати з-під обстрілів літнім людям з Дніпропетровської області

Читать на русском
Як виїхати з-під обстрілів літнім людям з Дніпропетровської області

Для цього потрібно подати заявку до міської чи селищної ради

Літні люди з Дніпропетровської області можуть перебратися з-під обстрілів у безпечні регіони. Мова йде про тих, кому за 60-ть і хто не має рідних. Для виїзду необхідно мати заяву. 

Транспортування та розселення безкоштовні. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА. 

Усі охочі можуть подати заяву до міської чи селищної ради. Фахівці організують евакуацію на захід України залізничним транспортом. У дорозі людей супроводжуватиме представник громади. На місці — зустрінуть та розмістять у санаторіях і гуртожитках. 

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся до департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОВА за номером: (056) 720-95-80.

Раніше ми писали, як переконати пенсіонерів евакуюватися у безпечне місце. Також читайте, як безкоштовно виїхати з Нікополя та Дніпра до Львова.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.