RU
Головна
Дніпро
06:41, 20 Серпня
Информатор UA

Интро

Українці можуть перетнути кордон на власній автівці. Для цього при собі слід мати необхідні документи. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. Водій повинен мати: посвідчення водія; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу оформлене на імя водія або пасажира; розпізнавальний знак України на авто (UA), розміщення якого не є обовязковим за наявності позначення UA на номерному знаку; дійсний договір міжнародного страхування Зелена карта. При цьому на машині має бути державний знак, що містить латинські літери (індивідуальний номерний знак діє тільки на території України). Якщо кермувальник не є власником автівки, слід мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон. Його можна отримати у сервісному центрі МВС на підставі заяви власника автівки, або доручення, договору оренди (найму, позички). Нагадаємо, що у застосунку тестують шеринг авто і документи англійською. Раніше ми писали, що у додатку знову відображаються посвідчення водія та техпаспорт. Також читайте, що в Україні на час війни спростили процедуру отримання прав водія. Окрім того, у Дніпропетровській області машинам з паливом дозволили їздити в комендантську годину і без черги на блокпостах. Софія Скорик

Які документи потрібні для виїзду за кордон на машині під час війни

Читать на русском

Які документи потрібні для виїзду за кордон на машині під час війни

Читать на русском
Які документи потрібні для виїзду за кордон на машині під час війни

Які документи потрібні для виїзду за кордон на машині під час війни

Українці можуть перетнути кордон на власній автівці. 

Для цього при собі слід мати необхідні документи. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

Водій повинен мати:

  

    • посвідчення водія;

 

    • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу оформлене на ім’я водія або пасажира;

 

    • розпізнавальний знак України на авто (UA), розміщення якого не є обов’язковим за наявності позначення UA на номерному знаку;

 

    • дійсний договір міжнародного страхування «Зелена карта».

 

При цьому на машині має бути державний знак, що містить латинські літери (індивідуальний номерний знак діє тільки на території України).

Якщо кермувальник не є власником автівки, слід мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон. Його можна отримати у сервісному центрі МВС на підставі заяви власника автівки, або доручення, договору оренди (найму, позички).

Нагадаємо, що у застосунку «Дія» тестують шеринг авто і документи англійською. Раніше ми писали, що у додатку «Дія» знову відображаються посвідчення водія та техпаспорт. Також читайте, що в Україні на час війни спростили процедуру отримання прав водія. Окрім того, у Дніпропетровській області машинам з паливом дозволили їздити в комендантську годину і без черги на блокпостах.

 

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.