RU
Головна
Дніпро
14:02, 21 Серпня
Информатор UA

Интро

Діти, так само як і дорослі, можуть періодично відчувати напади панічної атаки. Але, що робити коли у дитини почалась панічна атака. Про це розповість Інформатор, з посиланням на Інформатор Україна. Основні симптоми При панічній атаці дитина відчуває раптовий страх без видимої причини. Пришвидшується серцебиття, тремтять руки та ноги, а інколи й все тіло, раптово починаються проблеми з диханням. Що робити, якщо у дитини панічна атака 1. Дитина має зробити кілька глибоких вдихів, а потім дихати разом з дорослим повільно та глибоко так, щоб видих був довшим за вдих. Це заспокоїть прискорене серцебиття та вгамує дихання. 2. Підтримуйте зоровий контакт з дитиною, намагатися постійно дивитися один одному в очі. 3. Важливо спокійно та повільно говорити з дитиною. 4. Дайте попити води. 5. Перемикніть увагу на предмети або події, що відбуваються поряд. 6. Запевніть дитину, що вона у безпеці. Що не варто робити Знецінювати почуття та емоції дитини. Соромити за її раптовий стан та страх. В жодному разі не треба трусити дитину за плечі, ляскати по обличчю або перед її очима в долоні. Це лише погіршить стан дитини. Раніше ми писали про те, кому з школярів потрібно проходити медичний огляд перед школою. Також ми писали, що 5-річна дівчина з Кривого Рогу стала наймолодшою волонтеркою України. Савчук Сергій 

Як заспокоїти дитину, коли в неї почалась панічна атака

Читать на русском

Як заспокоїти дитину, коли в неї почалась панічна атака

Читать на русском
Як заспокоїти дитину, коли в неї почалась панічна атака

Як заспокоїти дитину, коли в неї почалась панічна атака

Діти, так само як і дорослі, можуть періодично відчувати напади панічної атаки. Але, що робити коли у дитини почалась панічна атака.

Про це розповість Інформатор, з посиланням на Інформатор Україна.

Основні симптоми

При панічній атаці дитина відчуває раптовий страх без видимої причини. Пришвидшується серцебиття, тремтять руки та ноги, а інколи й все тіло, раптово починаються проблеми з диханням.

Що робити, якщо у дитини панічна атака

1. Дитина має зробити кілька глибоких вдихів, а потім дихати разом з дорослим повільно та глибоко так, щоб видих був довшим за вдих. Це заспокоїть прискорене серцебиття та вгамує дихання.

2. Підтримуйте зоровий контакт з дитиною, намагатися постійно дивитися один одному в очі.

3. Важливо спокійно та повільно говорити з дитиною.

4. Дайте попити води.

5. Перемикніть увагу на предмети або події, що відбуваються поряд.

6. Запевніть дитину, що вона у безпеці.

Що не варто робити

Знецінювати почуття та емоції дитини. Соромити за її раптовий стан та страх. В жодному разі не треба трусити дитину за плечі, ляскати по обличчю або перед її очима в долоні. Це лише погіршить стан дитини.

Раніше ми писали про те, кому з школярів потрібно проходити медичний огляд перед школою. Також ми писали, що 5-річна дівчина з Кривого Рогу стала наймолодшою волонтеркою України.

Савчук Сергій 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.