RU
Головна
Україна
08:01, 28 Грудень
Информатор UA

Интро

Українці готуються до новорічних свят і закуповують продукти до святкового столу. Утім, відключення електроенергії в Україні нікуди не ділися. Тож зберігання великої кількості продуктів може стати серйозною проблемою. Медики розповіли, як зберегти продукти харчування у випадку тривалого відключення світла, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.  Як врятувати продукти і перевірити їх свіжість  "Дощенту набивати холодильники до свят цього року небезпечно. Коли світло відключають надовго, продукти починають псуватися уже за 4 години, але що більше продуктів у вашій морозильній камері, то довше вона триматиме холод, це може бути і до 2-х діб. Перевірити просто – якщо на продуктах сніг, або шматки льоду – вони свіжі", - рекомендують спеціалісти Центру.  Тобто, поспішати виносити продукти на балкон не потрібно, кажуть вони і пояснюють, коли це слід робити. "Тільки у разі, якщо ви впевнені що у вас на балконі температура нижче +4°C 24 години на добу, ви можете їх там зберігати. Також ви можете запастися холодовими елементами, які зберігатимуть холод у разі відключення світла. Якщо акумуляторів холоду у вас немає, ними можуть слугувати звичайні пляшки з водою. Покладіть їх у морозильну камеру заздалегідь і коли світло відключать, обкладіть пляшками з льодом ваші продукти. Це не дасть їм розморозитись приблизно 4-5 годин", - пояснили медики. Також вони дали рекомендації стосовно зберігання ліків.  "Ліки, які потребують зберігання за низьких температур, у холодильник ліпше не ставити, зберігайте їх на підвіконні або на балконі, якщо там не вище +4°C. В іншому разі, придбайте для них сумку-холодильник", - порадили експерти Центру громадського здоров’я. Раніше ми писали, якою буде погода на Новий Рік. Також, ми розповідали, що психологи із Дніпра розповіли чи варто святкувати Новий Рік. 

Як зберегти продукти для святкового столу, якщо вимкнули електроенергію

Читать на русском

Читать на русском
Як зберегти продукти для святкового столу, якщо вимкнули електроенергію
Не поспішайте виносити продукти на балкон

Українці готуються до новорічних свят і закуповують продукти до святкового столу. Утім, відключення електроенергії в Україні нікуди не ділися. Тож зберігання великої кількості продуктів може стати серйозною проблемою.

Медики розповіли, як зберегти продукти харчування у випадку тривалого відключення світла, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

Як врятувати продукти і перевірити їх свіжість 

"Дощенту набивати холодильники до свят цього року небезпечно. Коли світло відключають надовго, продукти починають псуватися уже за 4 години, але що більше продуктів у вашій морозильній камері, то довше вона триматиме холод, це може бути і до 2-х діб. Перевірити просто – якщо на продуктах сніг, або шматки льоду – вони свіжі", - рекомендують спеціалісти Центру. 

Тобто, поспішати виносити продукти на балкон не потрібно, кажуть вони і пояснюють, коли це слід робити.

"Тільки у разі, якщо ви впевнені що у вас на балконі температура нижче +4°C 24 години на добу, ви можете їх там зберігати. Також ви можете запастися холодовими елементами, які зберігатимуть холод у разі відключення світла. Якщо акумуляторів холоду у вас немає, ними можуть слугувати звичайні пляшки з водою. Покладіть їх у морозильну камеру заздалегідь і коли світло відключать, обкладіть пляшками з льодом ваші продукти. Це не дасть їм розморозитись приблизно 4-5 годин", - пояснили медики.

Також вони дали рекомендації стосовно зберігання ліків. 

"Ліки, які потребують зберігання за низьких температур, у холодильник ліпше не ставити, зберігайте їх на підвіконні або на балконі, якщо там не вище +4°C. В іншому разі, придбайте для них сумку-холодильник", - порадили експерти Центру громадського здоров’я.

Раніше ми писали, якою буде погода на Новий Рік. Також, ми розповідали, що психологи із Дніпра розповіли чи варто святкувати Новий Рік. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.