RU
Головна
Дніпро
13:12, 11 Листопада
Информатор UA

Интро

9 листопада росіяни підступно атакували Дніпро та область. Окупанти поцілили по логістичному підприємству — депо “Нової пошти”. У ту страшну ніч на складі знаходилось 4 людини. Серед них — два брати, Андрій та Денис. Хлопців доставили до лікарні Мечникова. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост генерального директора ДОКЛ ім. Мечникова Сергія Риженка.  Андрія, у критичному стані, відразу направили до реанімації. Йому осколками відірвало праве стегно, майже стік кров’ю. Щоб врятувати життя свого колеги, працівники “Нової пошти” здають кров.  Поранення другого брата Дениса менш складні. Він лікується в травматології. “Мама прийшла в реанімацію, побачила свого сина на апаратах без ноги, обнімала, мліла, втрачала свідомість. Для неї життя сина набагато важливіше за своє. P.S.: Стан ще двох поранених з нової пошти в реанімації стабілізувався. Ідуть на поправку”, — написав Риженко.  Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують хлопця, який постраждав від вибуху міни. Писали ми й про те, що у лікарні Дніпра рятують студента, біля якого вибухнув снаряд. Також читайте, що у лікарні Дніпра рятують життя чоловіка.

Один - лишився ноги: у Дніпрі рятують братів, які постраждали від удару “Шахедів” по “Новій пошті”

Читать на русском

Читать на русском
Один - лишився ноги: у Дніпрі рятують братів, які постраждали від удару “Шахедів” по “Новій пошті”
Хлопців доставили до лікарні Мечникова

9 листопада росіяни підступно атакували Дніпро та область. Окупанти поцілили по логістичному підприємству — депо “Нової пошти”. У ту страшну ніч на складі знаходилось 4 людини. Серед них — два брати, Андрій та Денис.

Хлопців доставили до лікарні Мечникова. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост генерального директора ДОКЛ ім. Мечникова Сергія Риженка. 

Андрія, у критичному стані, відразу направили до реанімації. Йому осколками відірвало праве стегно, майже стік кров’ю. Щоб врятувати життя свого колеги, працівники “Нової пошти” здають кров. 

Поранення другого брата Дениса менш складні. Він лікується в травматології.

“Мама прийшла в реанімацію, побачила свого сина на апаратах без ноги, обнімала, мліла, втрачала свідомість. Для неї життя сина набагато важливіше за своє. P.S.: Стан ще двох поранених з нової пошти в реанімації стабілізувався. Ідуть на поправку”, — написав Риженко. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують хлопця, який постраждав від вибуху міни. Писали ми й про те, що у лікарні Дніпра рятують студента, біля якого вибухнув снаряд. Також читайте, що у лікарні Дніпра рятують життя чоловіка.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.