RU
Головна
Дніпро
19:34, 14 Серпня
Информатор UA

Интро

Цікаво уявити, якби сторінка в Instagram була у цілого міста — що б воно туди публікувало? Ми знов забажали це перевірити і відшукати найкращі світлини у цій соціальній мережі. Інформатор вирішив додати трохи позитиву, тож зібрав найцікавіші знімки Дніпра за тиждень. Пропонуємо і вам оцінити фотографії, які надихнули нас найбільше серед сотень опублікованих. Приємного перегляду. Також завітайте і на нашу Instagram-сторінку. Життя продовжується, не забувайте приділяти собі час, щоб насолоджуватися собою. Знайдіть пару годин, аби вийти на вулицю, пройтись, подумати і побути наодинці з собою. @photomemory.gus @_torhilda_ @kostuchenko.vladimir @airfolows @blickklik @photogrrapher_andrey_moroz @vvangogo @doctor_vatslav_ @bike.n.bike @alina_boko @kathleen_lighthouse @al.chornaya @skokskok_90 @deniska_ua @vlasova270382 Ярослав Жахалов

Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Цікаво уявити, якби сторінка в Instagram була у цілого міста — що б воно туди публікувало? Ми знов забажали це перевірити і відшукати найкращі світлини у цій соціальній мережі.

Інформатор вирішив додати трохи позитиву, тож зібрав найцікавіші знімки Дніпра за тиждень. Пропонуємо і вам оцінити фотографії, які надихнули нас найбільше серед сотень опублікованих. Приємного перегляду. Також завітайте і на нашу Instagram-сторінку.

Життя продовжується, не забувайте приділяти собі час, щоб насолоджуватися собою. Знайдіть пару годин, аби вийти на вулицю, пройтись, подумати і побути наодинці з собою.

@photomemory.gus @photomemory.gus

@_torhilda_ @_torhilda_

@kostuchenko.vladimir @kostuchenko.vladimir

@airfolows @airfolows

@blickklik @blickklik

@photogrrapher_andrey_moroz @photogrrapher_andrey_moroz

@vvangogo @vvangogo

@doctor_vatslav_ @doctor_vatslav_

@bike.n.bike @bike.n.bike

@alina_boko @alina_boko

@kathleen_lighthouse @kathleen_lighthouse

@al.chornaya @al.chornaya

@skokskok_90 @skokskok_90

@deniska_ua @deniska_ua

@vlasova270382 @vlasova270382

Ярослав Жахалов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.