RU
Головна
Дніпро
06:25, 21 Серпня
Информатор UA

Интро

Через війну багато підприємств скоротили робочі місця, а люди втратили стабільний заробіток. Проте у Дніпрі є відкриті вакансії. Інформатор зібрав дані з порталу Work.ua, щоб розповісти, яких фахівців у нас шукають і скільки їм платять. За інформацією Work.ua,  середня зарплата у Дніпрі — 15000 гривень. Це медіана заробітних плат за даними з 6880 вакансій, розміщених на сайті у Дніпрі за останні 3 місяці. Найвищу заробітну плату пропонують у сфері топменеджмент та керівництво вищої ланки, транспорт та автобізнес, нерухомість, керівництві середньої та вищої ланки. А ще — у ІТ, комп’ютери та інтернет. Таким спеціалістам обіцяють прибуток від 15 до 23 тисяч гривень. Якщо говорити про конкретні посади, то найбільша зарплата — у керівника відділу продажу. У вакансіях їм обіцяють 35 тисяч гривень. Водій міжнародник може розраховувати на 30 тисяч гривень, ріелтор — на 29 тисяч гривень, моторист — 27,5 тисяч гривень.   Найменше дістається прибиральницям, санітаркам та посудомийницям — 7,3 — 8 тисяч гривень. Раніше ми писали, що в Україні заборонили підвищувати тарифи на комуналку. Також читайте, як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у липні. Софія Скорик

Які фахівці потрібні роботодавцям у Дніпрі та хто заробляє найбільше

Читать на русском

Які фахівці потрібні роботодавцям у Дніпрі та хто заробляє найбільше

Читать на русском
Які фахівці потрібні роботодавцям у Дніпрі та хто заробляє найбільше

Які фахівці потрібні роботодавцям у Дніпрі та хто заробляє найбільше

Через війну багато підприємств скоротили робочі місця, а люди втратили стабільний заробіток.

Проте у Дніпрі є відкриті вакансії. Інформатор зібрав дані з порталу Work.ua, щоб розповісти, яких фахівців у нас шукають і скільки їм платять.

За інформацією Work.ua,  середня зарплата у Дніпрі — 15000 гривень. Це медіана заробітних плат за даними з 6880 вакансій, розміщених на сайті у Дніпрі за останні 3 місяці.

Найвищу заробітну плату пропонують у сфері топменеджмент та керівництво вищої ланки, транспорт та автобізнес, нерухомість, керівництві середньої та вищої ланки. А ще — у ІТ, комп’ютери та інтернет. Таким спеціалістам обіцяють прибуток від 15 до 23 тисяч гривень.

Якщо говорити про конкретні посади, то найбільша зарплата — у керівника відділу продажу. У вакансіях їм обіцяють 35 тисяч гривень. Водій міжнародник може розраховувати на 30 тисяч гривень, ріелтор — на 29 тисяч гривень, моторист — 27,5 тисяч гривень.  

Найменше дістається прибиральницям, санітаркам та посудомийницям — 7,3 — 8 тисяч гривень.

Раніше ми писали, що в Україні заборонили підвищувати тарифи на комуналку. Також читайте, як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у липні.

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.