Жоден ремонт у квартирі, будинку чи будь-якому іншому місці, де необхідна restroom, не обходиться без заміни сантехніки. Якісний сантехнічний виріб не тільки виглядає ефектно, дорого, але й зберігає ваші гроші, нерви від непередбачених обставин.
Як правило, ремонт у ванній кімнаті, в першу чергу, обов'язково включає в себе заміну унітазу, змішувачів, раковини, самої ванної або душової кабінки. І, звичайно, не забуваємо про систему водовідведення, у вигляді різних невеликих шланг, труб, фітингів та інших сантехнічних аксесуарів.
Купується сантехніка не на один рік, тому до її вибору варто поставитися дуже уважно. Розуміємо, що бюджет у всіх різний і не всі можуть витратити значну суму на санітарну техніку, але коли на кону стоїть якісний виріб, то краще доплатити. Так ви не тільки збережете в безпеці ваші нерви, але будете впевнені як куплена сантехніка.
Золоте правило говорить "скупий - платить двічі", особливо, коли йдеться про ванну кімнату. Наприклад, ви задумали замінити свій старий унітаз. На ринку сантехнічних виробів представлено багато різних брендів. У боротьбі за кожного покупця виробники оснащують прилади цікавими можливостями - брудовідштовхувальними, антибактеріальними поверхнями, системою подвійного змиву води та плавного закриття.
Найбільшим попитом над ринком сантехніки користуються:
Тип установки може бути як підвісний, так і класичний підлоговий. Перший варіант відрізняється тим, що монтується на спеціальній конструкції. Єдине - тут немає правила "з двох зол" або "що краще", обидва варіанти рівносильні. Все залежить від ваших уподобань у плані дизайну ванної кімнати.
Для громадських місць ідеальним вибором стануть пісуари. Їх можна встановити в кафе, ресторані та офісах. Вони не тільки економні в плані води, а деякі моделі мають функцію автоматичного змиву.
Якщо фінансові можливості дозволяють, для дому можна придбати біде. Це така спеціальна ванна для інтимної гігієни. Зазвичай, на ринку продаються разом з унітазом, щоб зберігалася єдина стилістика. Єдиний мінус біде – для встановлення потрібно додаткове місце у ванній кімнаті та окремий санвузол.
Далі при виборі унітазу слід звернути увагу на форму чаші. Вона може бути:
Тарілчасті моделі унітазів відрізняються тим, що дно має невелике поглиблення та невелику поличку, яка схожа на блюдце або виступ. Такий тип форми популярний через більш доступні для споживача варіанти порцелянової техніки. У унітазів з козирковою формою отвір стоку зміщено трохи вперед, а стінка розташована під кутом. Таким чином, всі нечистоти відразу опиняються в змиві.
І останній варіант – лійкоподібна форма. На ринку сантехніки вважається одним із найоптимальніших рішень. Отвір стоку знаходиться посередині, не має виступів та заглиблень. Таким чином мінімізуються бризки та робота йоржиком.
Однозначно сказати, що краще не можна. Кожен із матеріалів має свої плюси та мінуси. На ринку представлено три матеріали, з яких виготовляють унітази – фарфор, фаянс та кераміка. Фаянс – це класичний матеріал для сантехніки. Має захисну емаллю від вологи та доступну ціну. Такий унітаз прослужить вам не менше ніж 15 років.
Порцеляна відрізняється від фаянсу тим, що в основі - біла глина з додаванням кварцу та польового шпату. Таким чином матеріалу надають міцності, витривалості та роблять зносостійким. Єдиний мінус — ціна, фарфорові унітази значно дорожчі за фаянсові.
Ще одним матеріалом для сантехнічних виробів є кераміка. Матеріал відрізняється міцністю, довговічністю та довгі роки не втрачає своїх зовнішніх якостей. Кераміка проста у догляді та вбирає запахи, але має велику вагу, і цей фактор потрібно враховувати при монтажі.
Якщо у вас виникли сумніви щодо вибору унітазу – у магазині “АГРОМАТ” можна замовити відео консультацію. Консультант у магазині покаже всі моделі на камеру, а вам не доведеться витрачати час на дорогу. Погодьтеся, дуже зручно та економить час.
Рекламний матеріал