RU
Головна
Дніпро
17:52, 13 Січня
Информатор UA

Интро

Протягом тижня у Дніпрі та області спостерігатимуться температурні зміни. Замість холодів поступово почне повертатися тепла погода. Іноді відмітка на стовпчику термометрів сягатиме до 12° тепла.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології.  14 січня очікується мінлива хмарність. Уночі та місцями по області туман. Швидкість вітру коливатиметься від 3 до 8 метрів за секунду. Температура повітря у Дніпрі ночі сягатиме 4°-6° нижче нуля. Вдень — до 0°.  15 січня можлива мінлива хмарність. Опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман. Вітер північно-східний — від 3 до 8 метрів за секунду. Температура вночі 1°-6° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла. 16 січня буде хмарно, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний, 3-8 метрів за секунду. Температура повітря вночі 0°-5° морозу, вдень 1°-6° тепла. 17 січня істотних опадів не очікується. Температура вночі сягатиме від 2° морозу до 3° тепла, вдень 3°-8° тепла. 18 січня можливий невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Температура повітря  вночі 2°-7° тепла, вдень 7°-12° тепла. 19 січня на Хрещення опадів не прогнозується. Температура вночі коливатиметься від 3°-8° із позначкою “плюс”, вдень 7°-12° тепла. 20 січня без опадів. Температура вночі 0°-5° тепла, вдень 5°-10° тепла. 21-23 січня без опадів. Температура вночі від 4° морозу до 1° тепла, вдень 1°-6° тепла. Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі десятки рибалок ходять по надто тонкій кризі. Також можете почитати, про найпопулярніші запити українців у Вікіпедії. Серед лідерів Залужний, Арестович та путін-х**ло. Окрім того, у Дніпрі роздають телевізори за "дякую", де можна забрати. 

Яку погоду чекати у Дніпрі та області на Хрещення

Читать на русском

Читать на русском
Яку погоду чекати у Дніпрі та області на Хрещення
Іноді відмітка на стовпчику термометрів сягатиме до 12° тепла

Протягом тижня у Дніпрі та області спостерігатимуться температурні зміни. Замість холодів поступово почне повертатися тепла погода. Іноді відмітка на стовпчику термометрів сягатиме до 12° тепла. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології. 

14 січня очікується мінлива хмарність. Уночі та місцями по області туман. Швидкість вітру коливатиметься від 3 до 8 метрів за секунду. Температура повітря у Дніпрі ночі сягатиме 4°-6° нижче нуля. Вдень — до 0°. 

15 січня можлива мінлива хмарність. Опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман. Вітер північно-східний — від 3 до 8 метрів за секунду. Температура вночі 1°-6° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.

16 січня буде хмарно, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний, 3-8 метрів за секунду. Температура повітря вночі 0°-5° морозу, вдень 1°-6° тепла.

17 січня істотних опадів не очікується. Температура вночі сягатиме від 2° морозу до 3° тепла, вдень 3°-8° тепла.

18 січня можливий невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Температура повітря  вночі 2°-7° тепла, вдень 7°-12° тепла.

19 січня на Хрещення опадів не прогнозується. Температура вночі коливатиметься від 3°-8° із позначкою “плюс”, вдень 7°-12° тепла.

20 січня без опадів. Температура вночі 0°-5° тепла, вдень 5°-10° тепла.

21-23 січня без опадів. Температура вночі від 4° морозу до 1° тепла, вдень 1°-6° тепла.

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі десятки рибалок ходять по надто тонкій кризі. Також можете почитати, про найпопулярніші запити українців у Вікіпедії. Серед лідерів Залужний, Арестович та путін-х**ло. Окрім того, у Дніпрі роздають телевізори за "дякую", де можна забрати. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.