RU
Головна
Дніпро
16:31, 28 Липня
Информатор UA

Интро

У четвер, 28 липня, до Дня Української Державності у Дніпрі презентували гру-головоломку із зображенням міста. Тираж близько п'яти сотень екземплярів, у кожному з яких по 500 елементів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА. На пазлі зображений краєвид Дніпра і знакові місця: будівлі , парк імені Тараса Григоровича Шевченка, парк Глоби, Фестивальний причал, Монастирський острів, Набережна, літак на Сонячному, Мерефо-Херсонський міст і багато інших локацій. Зовнішній вигляд пазла Гру-головоломку передадуть до закладів позашкілля, музеїв та молодіжного центру. А ще департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міськради Дніпра розіграє 10 примірників пазла серед підписників у Facebook. Щоб взяти участь необхідно: залишити у коментарях фотографію вашого улюбленого місця у Дніпрі; поставити лайки на 5 останніх публікаціях на сторінці департаменту; поділитися дописом на своїй сторінці; бути підписаним на сторінку департаменту. Розіграш триватиме до 1 серпня. Кількість коментарів необмежена. Раніше ми писали, що у Дніпрі вишикувалась черга за новою маркою Доброго вечора, ми з України. Також читайте, що у Дніпрі зявився новий мурал. Окрім того, читайте, що у Дніпрі на Лівобережному на під'їздах з'явилися мурали. Софія Скорик

З висоти пташиного польоту: у Дніпрі презентували пазл із зображенням міста

З висоти пташиного польоту: у Дніпрі презентували пазл із зображенням міста

З висоти пташиного польоту: у Дніпрі презентували пазл із зображенням міста

У четвер, 28 липня, до Дня Української Державності у Дніпрі презентували гру-головоломку із зображенням міста. 

Тираж — близько п'яти сотень екземплярів, у кожному з яких по 500 елементів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА.  На пазлі зображений краєвид Дніпра і знакові місця: будівлі “Олівці”, парк імені Тараса Григоровича Шевченка, парк Глоби, Фестивальний причал, Монастирський острів, Набережна, літак на Сонячному, Мерефо-Херсонський міст і багато інших локацій. Зовнішній вигляд пазла Зовнішній вигляд пазла Гру-головоломку передадуть до закладів позашкілля, музеїв та молодіжного центру. А ще департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міськради Дніпра розіграє 10 примірників пазла серед підписників у Facebook. Щоб взяти участь необхідно: 

  • залишити у коментарях фотографію вашого улюбленого місця у Дніпрі;
  • поставити лайки на 5 останніх публікаціях на сторінці департаменту;
  • поділитися дописом на своїй сторінці;
  • бути підписаним на сторінку департаменту.

Розіграш триватиме до 1 серпня. Кількість коментарів необмежена. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі вишикувалась черга за новою маркою “Доброго вечора, ми з України”. Також читайте, що у Дніпрі з’явився новий мурал. Окрім того, читайте, що у Дніпрі на Лівобережному на під'їздах з'явилися мурали.

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.