RU
Головна
Область
08:45, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Війська рф продовжують атакувати Дніпропетровську область. В ніч на 7 грудня в області чули вибухи. Працювало ППО. Нашим силам ППО “Схід” вдалося збити вісім “мопедів”. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову ОВА Валентина Резніченко. Окрім того, окупанти вдарили 7 разів з важкої артилерії та “Ураганів” по Нікополю та Марганцю. На щастя, ніхто не постраждав. Внаслідок ворожих обстрілів у Нікополі пошкоджені до 10 цивільних об'єктів. В Інших районах “без прильотів”.  Раніше ми повідомляли, що через обстріли окупантів 9000 сімей залишилися без води. Також ми писали, що росіяни вдарили ракетами по Кривому Рогу. Загинула одна людина, ще троє були поранені. Окрім того, читайте, що на росії розповсюджують фейки про обстріли Нікопольського району.

За ніч сили ППО приземлили над Дніпропетровською областю вісім ворожих "Шахедів"

Читать на русском

Читать на русском
За ніч сили ППО приземлили над Дніпропетровською областю вісім ворожих "Шахедів"
На щастя, ніхто не постраждав

Війська рф продовжують атакувати Дніпропетровську область. В ніч на 7 грудня в області чули вибухи. Працювало ППО.

Нашим силам ППО “Схід” вдалося збити вісім “мопедів”. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову ОВА Валентина Резніченко.

Окрім того, окупанти вдарили 7 разів з важкої артилерії та “Ураганів” по Нікополю та Марганцю. На щастя, ніхто не постраждав.

Внаслідок ворожих обстрілів у Нікополі пошкоджені до 10 цивільних об'єктів. В Інших районах “без прильотів”. 

Раніше ми повідомляли, що через обстріли окупантів 9000 сімей залишилися без води. Також ми писали, що росіяни вдарили ракетами по Кривому Рогу. Загинула одна людина, ще троє були поранені. Окрім того, читайте, що на росії розповсюджують фейки про обстріли Нікопольського району.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.